Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@12lat25cm: no tak, bo przecież wykopek to by się cieszył, gdyby gruba locha powiedziała "wyjmuj bydlaka", a gardził #ladnapani, która powiedziałaby to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@12lat25cm: Tu akurat zakaz wjazdu by bardziej pasował albo zakaz ruchu a nie "STOP". "STOP" to dostaje normik i się musi naczekać i akrobacje gimnastyczne robić a Incel z definicji nie ma żadnych szans.
  • Odpowiedz
@12lat25cm: one mają instynktownie zakodowane w swoim gadzim umyśle by popuszczać szpary przystojnym mężczyznom, dlatego ona się tak cieszy i nic na to nie poradzi
  • Odpowiedz
A faceci to k***a nie xD Pokaż mi typa który pomiędzy brzydka a ładna wybierze brzydka.


Beka z was xD

@Migajaca_dioda: same przegrywy wyzywają każdą która ma więcej niż 55 kg od grubych świń gdzie się da XD taki ich obraz
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: u faceta w grę wchodzi coś takiego jak przywiązanie. jak facet się zakocha w brzydkiej dziewczynie to będzie chciał ja i tylko ja i jej wady będą znikać w jego oczach. u kobiet nie.

@Janusz_z_Rivii: no one mogą nas wyzywać od brzydali, lamusów itp. a my ich nie możemy? xD beka z ciebie chyba

@NdFeB: oj znaleźli by się desperaci. byś był w szoku ilu
  • Odpowiedz