Wpis z mikrobloga

@ShortyLookMean no okej, ale jak ja coś źle zrobię to nie ja będę to potem wyjaśniać i za to płacić xD to jak z fryzjerem, jak nie powiesz co chcesz, to zrobi cokolwiek i nie ma potem, że nie zapłacisz. Plac i płacz.

Jeszcze jak jest to duża korporacja to nawet rozumiem, jakiś Patryk ma dość swojej pracy i czeka aż będzie 16. Ale jak pisze z właścicielem jakiejś małej firmy no
@slepauliczka: no to z nieodpowiadaniem na drugie czy trzecie pytanie to jest wkurzające. Dlatego teraz dzielę wypowiedź na jedno pytanie na raz i dopiero jak delikwent odpowie to zadaje kolejne. Niestety większość ludzi to debile i lenie, nawet w korpo.
@Cybher1 mądre, ale zajmuje więcej czasu, bo to trochę trwa zanim ci odpowie na kolejne i kolejne :/ miałam raz takiego delikwenta to co go ciągnęłam za język ponownie mimo braku odpowiedzi na jedno z dwóch zadanych pytań to po prostu nie odpisywał już xD po jednym dniu napisałam, że czekam na odpowiedź i dalej milczał XDDDDD serio czasami lepiej byłoby napisać "nie wiem" xD

Oczywiście gość "wiedział", tylko musiałby poświęcić czas,