Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem, że w sporcie, w którym nadepnięcie na linie równa się z dyskwalifikacją, "US and A" zostało dopuszczone do finału chociaż dużo szybszy facet przebiegł o jakieś 15 metrów więcej niż powinien. Przecież to jest plucie wszystkim innym nacją w mordę. Jeszcze się tłumaczą, że organizatorzy ich źle ustawili xD tak jakby widok 7 innych państw ustawionych w jednej linii nie dało do myślenia, że coś nie gra.
#tokio2020
Szymas1234576847456 - Czy ja dobrze rozumiem, że w sporcie, w którym nadepnięcie na l...

źródło: comment_16276698228R79j5SUyu0ZYzHMVlocLa.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Szymas1234576847456: A poza tym co to ma za znaczenie, jeżeli sędzia ich źle ustawił. Błąd sędziego trzeba wyciągnąć konsekwencje wobec niego, ale ten błąd miał realny wpływ na wynik. To tak jakby po błędach sędziów w piłce nożnej robiono korekty wyników kilka godzin po meczu.
  • Odpowiedz
@joseone: To prawda, błędy sędziów nie raz miały wpływ na wynik rywalizacji w sporcie, ale sędzia jest zawsze za nie odpowiedzialny i potem rozliczany, ale z tego powodu nie dochodzi do zmiany w samym meczu czy jak w tym wypadku biegu.

Poza tym w polskim biedy Brazylijska sztafeta też była źle ustawiona, ale biegaczka się zorientowała, że coś nie gra i szybko wróciła na odpowiednie miejsce, zanim facet dobiegł z pałeczką
  • Odpowiedz
@Szymas1234576847456: ło #!$%@?, słyszałem o tej dyskwalifikacji ale nie sądziłem, że to było aż tak mocno widoczne. XD Myślałem, że wydrukowany karny dla Anglii na Euro był jednoznacznym przejawem faworyzacji i korupcji. Myliłem się, UEFA powinna buty lizać tym co przepchali USA tutaj do finału.
  • Odpowiedz
@kipowrot W sztafecie mieszanej 4x400, Amerykanka ustawiła się kilkanaście metrów za strefą zmian (pałeczkę trzeba przekazać kolejnej osobie w określonym miejscu).W związku z tym mężczyzna, który biegł przed nią, przebiegł dłuższy dystans od niej, mężczyźni biegają szybciej niż kobiet, więc profit dla drużyny spory. Po zakończeniu zakwalifikowano całą sztafetę, w wywiadzie po biegu zawodnicy przyznali się do tego, ze popełnili błąd i że wyciągną wnioski na przyszłość, ale potem złożyli odwołanie od
  • Odpowiedz