Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yawa: #!$%@?ć te maty tak samo, #!$%@?łem 90 ziko a mój pies ani myśli na tym leżeć. Dawałem to w ulubione jego miejsca i nic. Raz czy dwa się na tym położył i to nawet nie jak był upał, a jak było rano i na chacie był z 22 stopnie czyli normalna temperatura
@Minieri Podobnie. Miałem kupić budę dla psa na alledrogo, ale stwierdziłem, że sam z zrobię lepszą. No i zrobiłem. Wszystkie ścianki, dach i podłoga ocieplane, 4x zabezpieczone impregnatem itp. A ten #!$%@? nawet nie chce tam wejść i śpi, jak nie pod drzwiami to na kostce. Wyszło mnie to wszystko ponad 600.
@Minieri: Koty są strasznie wybredne, ale jeśli akurat trafisz w ich gust, to korzystają z drapaka cały czas. U mnie śpią na nim w trakcie dnia, bo w nocy mają swoje inne ulubione miejsca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri: z kotami i akcesoriami dla nich jest ten problem, że jeśli w dzieciństwie nie miały z nimi do czynienia to jako dorosłe ciężko do nich je przyzwyczaić. Też kupiłam zarąbisty domek-drapak na święta dla mojej dorosłej kici - posiedziała z godzinę, wyszła i poszła spać, gdzie zwykle, i drapak omijała szerokim łukiem. A gdy przygarnęłam osierocone kocięta to jak tylko pokazałam im drapak to mało go nie rozniosły w sprawdzaniu
Wiem że mu gorąco i co jakiś czas jak wychodzimy na taras to go zimną wodą polewam. Ile taka mata kosztuje?


@Minieri: No zależy jak zimna ta woda jest, bo takie szoki temperaturowe nie są chyba za dobre dla psów, ale nie wiem
@olaaaaaf: Szok tempreturowy to można mieć jak po 2 godzinach opalania się na pełnym słońcu cały rozgrzany wskoczysz do zimnej wody na bombę. Jak się polewasz chłodną wodą ze szlaucha to luzik i w gorące dni wręcz przyjemność dla mnie i dla pieska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maniek_g:

nie kupuj tej maty, #!$%@? kolejne pieniadze w bloto ( ͡º ͜ʖ͡º) moj pies ma tak samo z poslaniem, tez spi obok. Na mate tez ma #!$%@?, nawet jak bylo 35 stopni, moze ze trzy razy sie polozyla na tym, na 5 min ( ͡º ͜ʖ͡º)


Mój też miał #!$%@? na matę, ale go przechytrzyłem. Położyłem ją tam gdzie najczęściej