Wpis z mikrobloga

Mirki, serdecznie nie polecam Restauracji Ban Thai na Sienkiewicza.

Wróciłem dziś po dwutygodniowym urlopie, lodówka świeci pustkami, trzeba coś zamówić, byle szybko! Co my tu mamy obok: o, jest Ban Thai. O można zamówić bezpośrednio przez stronę, a przecież WSPIERAM GASTRO to co będzie Wolt czy inny Uber na tym golił kaskę. Rach-ciach, zamówienie złożone. Dystans do pokonania: 600 metrów.

Mija 1:15 od zamówienia. Zamówienia nie widać, dzwonię. Nikt nie odbiera. Raz, drugi, trzeci...jest! Dostaję zapewnienie, że kierowca już wraca i zaraz do mnie jedzie. W tej chwili mija dokładnie 2:15 minut od zamówienia.

Przed chwilą mnie zapewnili, że właśnie wyjeżdżają i że żarcie jest świeże. Wrzucę zdjęcia w komentarzu i dam opis co do jakości, ale obsługa klienta na dzień dobry to dno. Już chciałem zamawiać co innego, ale teraz bym czekał pewnie następną godzinę.

#jedzenie71 #wroclaw
Iudex - Mirki, serdecznie nie polecam Restauracji Ban Thai na Sienkiewicza. 

Wróci...

źródło: comment_16278317912DKhNddIZUNdBPhM4WeOPV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
wy chyba lubicie być ruchani. wspierać to można kogoś w potrzebie, a nie kogoś kto na was zarabia jak knajpa która ma 300-500% narzutu na jedzeniu.


@NaglyAtakGlazurnika: Rzadko mi się zdarza tak naprawdę zamawiać bezpośrednio, bo rzadko jest taka opcja. Decyduję się na nią jak ryzyko takiej #!$%@? dostawy jest niskie - czyli np. jest blisko, albo lokal jest pewny. A tu jednak zdarza się #!$%@? jak widać.

To jest dla
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@aikonek Gdybym nie był #!$%@? po 6h jazdy, nie miał 3 pralek do wstawienia, siejących #!$%@? dzieci i jeszcze sprzątania po wymianie pionów, która odbyła się pod moją nieobecność, to pewnie też bym poszedł. Ale miałem inne rzeczy na głowie.
  • Odpowiedz