Wpis z mikrobloga

Mireczki brał któryś z Was teraz ostatnio #kredyt na mieszkanie? Jakie banki wziąć gównie pod uwagę? Z mojego wstępnego rozeznania to chyba PKP BP oraz ING Bank Śląski dają najlepsze warunki... Jeszcze jedno: Brakuje mi stosunkowo niewiele - może poprostu dobrać jakiś kredyt konsumencki - bez ubezpieczenia siebie, mieszkania, prowizji i innych kosztów...? #kredythipoteczny #mieszkanie #dom #pytaniedoeksperta #banki #bankowosc #finanse
  • 8
@dommmaz: idz do doradcy ktory co miesiac takich kredytów robi po 15, więc ma doświadczenie i wiedzę na każdym etapie procesu. Nic do nie kosztuje i jeśli masz kogoś dobrego, to nie będzie Ci wciskał tego banku który najlepiej mu płaci. Jak coś to mam genialnego doradce z Krakowa, ktory obsluguje na co dzień moich klientów, także z mirko.
Albo idz do kogos dobrego w swojej okolicy - zawsze to lepiej,
Mireczki brał któryś z Was teraz ostatnio #kredyt na mieszkanie? Jakie banki wziąć gównie pod uwagę?


@dommmaz: . Kredyty hipoteczne są skomplikowanym produktami. Oprócz podstawowych parametrów jak marża i prowizja występuje w nich szereg obowiązkowych ubezpieczeń (pomostowe, niskiego wkładu, nieruchomości) i fakultatywnych produktów (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie utraty pracy, karta kredytowa, konto z wpływami itp.). Teoretycznie sprawę porównania powinno załatwić RRSO, jednak w praktyce okazuje się, że ten wskaźnik wprowadza w