Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bubo_bubo: a dlaczego nie mogli dać czarnego?
Dla mnie byłby ładniejszy, ale nie miałam na to wpływu i nie chcę mi się narzekać.
Różne kolorki kwiatków serio nie są takie straszne.
@galileon: mi one nie przeszkadzają, ale wiadomo że troglodytów prowokują. Więc mówienie że to nie była prowokacja jest kłamstwem. Była oczywistą prowokacją. Obie strony siebie warte. Nie można traktować się wzajemnie z szacunkiem tylko napuszczają psy na siebie i plują jadem.
@Filipterka25: takie mam wrażenie po ich zachowaniach gdzie akcentują za każdym razem że LGBT trzeba opłakiwać bardziej. Zamiast się jednoczyć pod polską flagą to trochę tworzą swoje podziały. Nie popieram takiego działania.
takie mam wrażenie po ich zachowaniach gdzie akcentują za każdym razem że LGBT trzeba opłakiwać bardziej.


@Bubo_bubo: Ale gdzie i kto tak akcentował?

Zamiast się jednoczyć pod polską flagą to trochę tworzą swoje podziały.


@Bubo_bubo: Mi też się nie podoba ONR pchający się ze swoją flagą, czy Kaczyński drący mordę o gorszym sorcie. Ale co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Mi też się nie podoba ONR pchający się ze swoją flagą, czy Kaczyński drący mordę o gorszym sorcie. Ale co zrobisz? Nic nie zrobisz.


@Filipterka25: mi również. Dlatego uważam że obie strony siebie nawzajem napędzają. I niestety to działa, ponieważ ludzi napędza wspólny wróg.