Wpis z mikrobloga

Nie wiem co genialnemu strategowi™ odwaliło teraz z tymi podwyżkami xdd Przecież na takiego typowego Janusza Pawlacza lat 50 takie podwyżki mogą wpłynąć bardziej, niż wszystkie afery w których Janusz Pawlacz tak naprawdę nie ma pojęcia o co dokładnie chodzi, albo jakieś sądy, trybunały "weź #!$%@? pan z tym, co mnie to obchodzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu
ZOOT - Nie wiem co genialnemu strategowi™ odwaliło teraz z tymi podwyżkami xdd Przeci...

źródło: comment_1627922138L1wVK5zOjqb4O68Z0EFDdB.jpg

Pobierz
  • 14
@ZOOT: Zjednoczona Prawica nie jest wstanie się już dłużej utrzymywać w obecnej formie, ostatnio widać że świnie chcą coraz więcej, a koryto nie może się powiększać w nieskończoność. Dlatego takie parcie na uciszenie mediów nieprzychylnych władzy, i dlatego te podwyżki, aby trochę uciszyć świnie i zażegnać konflikty wewnętrzne. Ja to tak widzę. Albo to będzie ostatnia kadencja PiS, albo szykuje się nam wariant Węgierski, czy w najgorszym przypadku jakaś pokraczna wersja
Zjednoczona Prawica nie jest wstanie się już dłużej utrzymywać w obecnej formie, ostatnio widać że świnie chcą coraz więcej, a koryto nie może się powiększać w nieskończoność.


@lemek3: to jest pokłosie sprawy Obajtka. Wcześniej się cieszyli że mają większą miskę ryżu niż reszta a teraz do nich dotarło że przy prawdziwym stole się wcina kawior i w dołach partyjnych zaczął się ferment nieść.
@ZOOT: Już Panu mówię co się stanie. PiS tak odwróci kota ogonem, że Janusz pomyśli że to opozycja sobie klepnela te podwyżki. Przecież już od lat często odnoszą sie do opozycji jakby rządziła. I starcy ze zgąbczeniem ciała migdałowatego nie będą analizować tego co usłyszą podczas obierania cebuli. Nie ma takiej afery która pogrąży PiS. PiS może pogrążyć się jedynie konfliktem wewnętrznym ale w ryzach trzyma ich jedynie widmo komisji śledczych