Wpis z mikrobloga

#katowice
Sprawa nabiera nieco straszniejszego wymiaru. Byłem pewien, że śmierć była szybka i bezbolesna, ale jednak nie.

Najprawdopodobniej wpadła po autobus, zaczęło ją łamać, ona świadoma bólu krzyczy, następnie włosy wkręciły się w przegub, wyrwały skalp, który wypada potem ciało. Na filmiku widać, że żółta patuska krzyczy „ona oddycha”. Czyli duża szansa ze kobieta przeżyła istne piekło. W #!$%@? to mam jakim była człowiekiem, nikt nie zasługuje na taka smierć, a na pewno z całego tego grona ona zasłużyła najmniej.
  • 75
@rozdartapyta: Problem polega na tym, że przebywanie z takimi ludźmi z samej natury jest niebezpieczne. Oni notorycznie prowokują sytuacje niebezpieczne, a zazwyczaj obrywa najmniej winna osoba. To powinna być nauczka dla kobiet, że nie zawsze łobuz je obroni przed osobami które wcześniej sam sprowokuje. I zwyczajnie najlepiej z łobuzami się nie zadawać.

Tyle dobrego może z tego wyniknąć.
Oni notorycznie prowokują sytuacje niebezpieczne, a zazwyczaj obrywa najmniej winna osoba. To powinna być nauczka dla kobiet, że nie zawsze łobuz je obroni przed osobami które wcześniej sam sprowokuje. I zwyczajnie najlepiej z łobuzami się nie zadawać.


@piker: w sumie dobry komentarz. Ile razy slyszalem od jakiejs znajomej, ze jest z jej Husarzem Wykletym, bo czuje sie z nim w pelni bezpieczna. To samo zreszta slyszalem od kobiety ktora zwiazala sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@rozdartapyta: Problem polega na tym, że przebywanie z takimi ludźmi z samej natury jest niebezpieczne. Oni notorycznie prowokują sytuacje niebezpieczne, a zazwyczaj obrywa najmniej winna osoba. To powinna być nauczka dla kobiet, że nie zawsze łobuz je obroni przed osobami które wcześniej sam sprowokuje. I zwyczajnie najlepiej z łobuzami się nie zadawać.


Tyle dobrego może z tego wyniknąć.

@piker: najbardziej sensowny komentarz jaki ostatnio przeczytałem w temacie
@rozdartapyta: to jest własnie #!$%@?, jak sobie uświadomisz że nie ma żadnego wyższego stanu losu predefiniowanego (no bo czym ta laska w sumie miała by na to zasłużyć), a życie nie jest sprawiedliwe i jakie są tego konsekwencje.
No chyba że uważamy, że laska miała - wybujałe ego i przeświadczenie że świat powinien leżeć u jej stóp - i dlatego nie przejęła się wbiegnieciem na jezdnię, no bo ona jest ważna
@rozdartapyta

1. Nie zasłuzyla nasmierc, ale nie zrobiła nic żeby jej uniknąć

a. Zadawała się z towarzystwem które robi bójki na środku ulicy, to jest proszenie się o kłopoty, ją zabił autobus jak ratowała swojego chlopa, równie dobrze ktoś w czasie bójki mógł wyciągnąć kosę i strzelić ja nawet przez przypadek.
b. Nawet jak chciała komuś pomóc to popełniła pierwszy błąd którego uczą na pierwszej pomocy w szkole podstawowej czyli nie zadbała
@alteron: no złożyły się na to dwie rzeczy, chęć kierowcy do przejechania jej (bez tego nic by się nie stało) i jej bezmyślności (w trakcie chwili o chęć zadbania o partnera)

No faktycznie, mogłaby też dostać w szamotaninie, jak piszesz.

I założę się, że wtedy w ogóle nie byłoby takiej nagonki od "typowy dzień w Kato"