Wpis z mikrobloga

#katowice
Sprawa nabiera nieco straszniejszego wymiaru. Byłem pewien, że śmierć była szybka i bezbolesna, ale jednak nie.

Najprawdopodobniej wpadła po autobus, zaczęło ją łamać, ona świadoma bólu krzyczy, następnie włosy wkręciły się w przegub, wyrwały skalp, który wypada potem ciało. Na filmiku widać, że żółta patuska krzyczy „ona oddycha”. Czyli duża szansa ze kobieta przeżyła istne piekło. W #!$%@? to mam jakim była człowiekiem, nikt nie zasługuje na taka smierć, a na pewno z całego tego grona ona zasłużyła najmniej.
  • 75
@Jebwleb: na filmie ewidentnie widać, że to kierowca wywołał agresję w tłumie uderzając umyślnie jedną z kobiet. Gdyby zatrzymał się wcześniej nic nikomu by się nie stało. Zdecydował się zagrać w GTA i zabił kobietę. Co najmniej zabójstwo w afekcie.


@wcfilmowe: Boże święty, widzisz i nie grzmisz. JAKIE UMYŚLNIE, JAK NA FILMIE WYRAŹNIE WIDAĆ ODBICIE UGIĘCIA ZAWIESZENIA. Hamował ale nie wyhamował. Pewnie na mandacie (może dla kierowcy za zbyt szybką
Z perspektywy czasu współczułem tylko ich dziewczynom - one w większości są dziś samotnymi matkami, jedna się zaćpała, jedna zginęła gdy jej rycerz po pijaku wyprzedzał ciężarówkę


@piker: a dlaczego? One wybraly sobie droge zyciowa - albo ta droga przy ich biernosci zostala wybrana za nich - w taki sam sposob jak te ich Sebixy. Albo wspolczujesz kobietom i mezczyznom w tym samym stopniu, albo nie wspolczujesz im, inaczej to jest
Boże święty, widzisz i nie grzmisz. JAKIE UMYŚLNIE, JAK NA FILMIE WYRAŹNIE WIDAĆ ODBICIE UGIĘCIA ZAWIESZENIA. Hamował ale nie wyhamował.


@piker: uwielbiam te posty przegrywów xDDD KIEROWCA NIECHCĄCY WJECHAŁ NA 100% NIECHCIAŁ NA BANK, NIE WIEM TEOG ALE NA BANK TAK BYŁO MÓWIE CI
a ludzie na ulicy to PATOLA NAJWIĘKSZA NA BANK MÓWIĘ CI NIE ZNAM ICH I NIE MAM POJĘCIA CO SIĘ TAM STAŁO ALE NA BANK CHCIELI ZABIĆ
Postronni świadkowie zeznają, że kierowca był agresywny i wjechał w tłum umyślnie. Mało tego, próbował zabić więcej niż jedną osobę.


@wcfilmowe: Czy Ty się słyszysz? Najbardziej abstrakcyjne rozwiązanie zagadki zaczynasz od najmniej prawdopodobnej opcji? PRZECIEŻ WIDAĆ, ŻE HAMOWAŁ. To nie jest "nie wiem tego", to widać. Co zresztą można osiągnąć celowo potrącając kogoś pojazdem, który ma milion kamer? W najlepszym przypadku stracić pracę. Już nie wspominając, że pracował kilka lat a
Żal mi ludzi którym zniszczono życie. Naiwność to zazwyczaj jedyny grzech tych lasek, a to trochę mało by #!$%@?ć sobie całe życie...


@piker: Jak zdefiniujesz "naiwnosc"? To ze naiwnie myslaly ze takie zycie bedzie latwiejsze? Albo naiwnie uwierzyly ze fizyczna sila jest czyms co powinno imponowac?
Dokladnie te same grzechy popelnil kazdy osiedlowy Seba, zeby zostac osiedlowym Sebą.
Tyle, ze ponoc kobiety psychicznie dojrzewaja wczesniej - wiec jezeli tak jest -
PRZECIEŻ WIDAĆ, ŻE HAMOWAŁ


@piker: oczywiście, hamował po tym jak uderzył w kobitę.

Co zresztą można osiągnąć celowo potrącając kogoś pojazdem, który ma milion kamer? W najlepszym przypadku stracić pracę. Już nie wspominając, że pracował kilka lat a to by szybko wyszło w tej robocie gdyby miał jakieś skłonności do agresji.


Chłop miał już wcześniej kilka niebezpiecznych zdarzeń drogowych w tym kolizji spowodowanych brawurową jazdą w pracy i nie tylko. To