Wpis z mikrobloga

@venividi: ja #!$%@? xD no naprawde nie da sie, ludzkosci nie stsc na takie rzeczy. Gdyby tylko istniał sposob, aby wsrod tylu uczniow wiedziec, kto jakie dostaje oceny... i prosze przestac mi imputowac wiare w spiski. Wskazywanie na jakiekolwiek nielogicznosci wokol wirusa prowokuja covidian do formułowania takich histerycznych zarzutow. A maseczki nigdzie nie powinny byc obowiązkowe, bo jak pamietamy z poczatkow narracji, kiedy jeszcze z jakiegos ppwodu tzw eksperci nie traktowali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kobiaszu:

w co drugim komentarzu piszesz o wykształceniu. Pochwal sie zatem dyplomem


Kłamiesz. Pisze o wykształceniu tylko wtedy, kiedy ktoś mnie o nie zapyta.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: bo antyszczepy jak to to egoiści tylko "ja, ja, ja, ja" a weź #!$%@? xD wewnętrznie srasz na myśl o skutkach ubocznych tchórzu. Ja się zaszczepiłem natychmiast by odciążyć służbę zdrowia, zminimalizować ryzyko by w końcu PRAWDZIWI pacjenci byli tymi pierwszej kategorii a nie gówno z koroną. Śmiec z ciebie tyle xD wielce oświecony. No i dzięki takim ułomom kraj ciągle będzie lawirować między obostrzeniami a interesy mają problem xD
  • Odpowiedz
ja się zastanawiam czy któreś korpo po raz kolejny nie chce mnie zrobić w #!$%@?


@svr_: To że spiskiem też lubię XD już myslalemz że dawno upadło ale widzę co niektórzy dalej w tym siedzą XD poza oczywistym faktem, że do takiego procederu musiałoby być zaangażowane setki osób (nawet w przypadku jednego korpo już nie rób fikołków) to serio wierzysz, że inne firmy w dzisiejszych czasach tak po prostu oddałby część
  • Odpowiedz
filmy Uwaga! Naukowy Bełkot czy Kasi Gandor na YouTube, są tam bardzo dobrze wyjaśnione mechanizmy


@Variety: ale ty wiesz że im wszystkim zapłacono żeby realizować te materiały?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zajelimilogin: nie wiem czy tak akurat jest bo badań sam nie prowadziłem ale podam hipotetyczne możliwości wyjaśnienia tych pytań inne niż absolutna i "niepodważalna" skuteczność preparatów stosowanych w charakterze szczepionki przeciw Covid-19

@arysto2011 to dlaczego praktycznie wszyscy co lądują w szpitalach lub umierają to osoby niezaszczepione?

Dotychczas przez większość czasu trwania pandemii szczepionka nie istniała. Nadal w wielu państwach więcej ludzi jest niezaszczepionych niż zaszczepionych. Stricte ilościowo - zarówno łącznie do
  • Odpowiedz