Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@Variety: Poszedł do Rafała i mówi wujo checsz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedł do kuchni wziął w reke rękawiczkę silikonowa daje krzyskowi i mówi masz tata załóż bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawałek , mniam mniam BAM
  • Odpowiedz
Sam bym wolał pogadać ze zbokiem, niż z szurem


@CzajkaRuchajka: Skoro jesteście zaszczepieni dlaczego się tak boicie niezaszczepionych? Przecież nawet jak byłby chory to wam nic nie grozi. Czy może jest jednak inaczej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@hipokryzjawkutos: a może ten "zboku" był intensywniejszym przypadkiem a ten pan nie zaszczepiony sobie dopowiedział historie w sumie jak większość szurow robi? XD na podstawie jednego obrazka wysnuwać jakiekolwiek wnioski to to prostu błąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Variety:

Co prawda ten obok miał jakiś skomplikowany uraz i przygotowywali go do wielogodzinnego zabiegu, ale to na pewno nie o to chodziło.

xD


@hipokryzjawkutos: A co ma lekarz 15 minut odpytywać człowieka z niegroźnym urazem kolana? Nie mówiąc o tym, że pacjent obok sam mógł mieć jakieś pytania do lekarza, a może jego stan był poważniejszy, a może lekarz to jego kumpel z podstawówki i sobie pogadali, a może
  • Odpowiedz
Jak to czytam to widzę:
-bylem w szpitalu niegroźny
-uraz kolana jest
-obchód
-lekarz pyta pielęgniarki szczepiony ( lekarz szczepiony w czasie pytania??)
-ona nie jak pan się czuje
-nie zdążyłem odpowiedzieć
-leki te same
- wizytacja trwała 30 sekąd
-smiech mnie ogarnął
Dobra dalej mi się nie chce ale Wiecie ocb
  • Odpowiedz
  • 4
@Variety jeśli mówi tak jak pisze to bym sprawdzał podstawowe funkcje życiowe i pytał DARIUSZ FAJNIE JEST? na kiwniecie głową #!$%@? czym prędzej
  • Odpowiedz