Wpis z mikrobloga

@mroz3:
No i #!$%@? prawidłowo

idę o zakład że nic lepszego tam nie postawią

@Wychwalany:
Wziąwszy pod uwagę jak koszmarnym gównem jest Solpol to na 99.99% to co tam powstanie będzie mimo wszystko lepsze, nie wiem co musieliby tam postawić żeby dorównać temu potworkowi xD

@Rad-X: @Little_Juice: @problemat: @BartorKrajczyk:
No Solpol jest niewątpliwie unikatowy, tyle że w najgorszym tego słowa znaczeniu. Spuszczacie się nad architektonicznym odpowiednikiem
źródło: comment_1628101241eHKXsd7vmjFpgYW96D63lr.jpg
Zatem nie zdziwiłbym się gdyby na miejscu Solpolu powstało coś co właśnie wygląda bardziej jak kamienica niż jakiś nowoczesny budynek.


@Fennrir: wystarczy przejechać się Kazimierza Wielkiego i zobaczyć co tam się pobudowało - same szklane budynki.
Powstanie coś w rodzaju Nicolas Business Center. Brzydkie, ale nie rzuca się w oczy.
@Fennrir: zawsze jak słyszę "żeby nie odstawało od historycznej zabudowy", to wiem doskonale, że rozmawiam z osobą, która nie ma pojęcia o historycznej zabudowie Świdnickiej xD Chłopie, 500 metrów od Solpolu znajduje się połowa historycznych europejskich stylów architektonicznych z ostatnich 1000 lat, tam NIE MA ŻADNEJ SPÓJNOŚCI NICZEGO Z NICZYM. Stare budynki nie "pasują" do siebie automatycznie tylko dlatego, że są stare. Myślisz, że szkoła chicagowska naprzeciwko gotyku, secesji, klasycyzmu i
@BartorKrajczyk:
Nie chodzi tylko o styl (choć powojenny modernizm i postmodernizm to zdecydowanie bardziej odstają od styli wcześniejszych epok), ale również o formę. Jak najbardziej mogę powiedzieć że coś się lepiej komponuje a coś gorzej.
Weźmy taki wrocławski rynek - secesyjne kamienice całkiem przyzwoicie się komponują ze znacznie starszą zabudową, natomiast wieżowiec przy rynku już mocno odstaje od reszty, nie tylko stylem ale i wysokością. Aczkolwiek w przeciwieństwie do Solpolu nie