Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LordAxe82: masz całkowitą rację ale przykład z iPhone nie pasuję tutaj xD to że jest droższy to nie znaczy że on jest lepszym, za produkty Apple dużo se płaci za markę czy ten słynny hehe desig.

A właściwie to dyskutowalbyn że ci co mają Appla to biedaki, mało kto ma do #!$%@? 5k na telefon, a dużo osób które je ma bierze pożyczki czy coś tam tylko żeby mieć Apple
@LordAxe82: XDDDD srajfona kupowac to nie miec do siebie szacunku; jak nie potrafisz telefonu obslugiwac i go #!$%@? na kazdym kroku to kupowac bedziesz i co pol roku nawet srajfona. Ja mam xiaomi mi9 od premiery i nadal jak nowy, po prostu trzeba myslec ale u srajfonowcow to za duzo, dlatego co 2 srajfon #!$%@? ekran
nie zapomnij, że jeszcze trzeba wstawać wcześnie rano


@OjciecPracz: O tak, to mój ulubiony argument ludzi którzy chodzą spać o 20.
Bo wszyscy jesteśmy tacy sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"A czy wiesz że Mark whalberg wstaje już o 2:30 w nocy żeby móc poćwiczyć!"
A ty co? Spać pod kołderką by się chciało do 9 rano. Leniwy ty, gnuśny taki ( ͡° ͜ʖ ͡
@aligejtor: Ja wymieniam co 5 lat. Tak jak napisałem. Kupuje największego tłuściocha i po 5 latach nowy, bo tak wychodzi taniej(stary sprzedaje, bo 5 letniego iphona się sprzeda bez problemu za pare stówek co mi obniża cenę nowego flagowca). Skąd pomysł, że kupuje częściej Szerloku? Skąd pomysł że uszkadzam ekrany?
i to jest właśnie myślenie biednych ludzi, którzy nic nie będą mieli. Lepiej kupować raz na 5 lat flagowca iPhone w najlepszej wersji niż co 1,5 roku gówno za 1kPLN.


@LordAxe82: myślę że ikonka nowego iPhone na obrazku jednak dotyczyła się kupowania nowego telefonu jak tylko wyjdzie a nie dokładnego analizowania rachunku zysków i strat i uwzględniania amortyzacji telefonu.

Po drugie zwykły strawmen argument. Pixel to nie jest "gówno za 1kPLN",