Wpis z mikrobloga

@Hayabusa: to każdy by płynął kraulem i tak, bo najszybszy ¯\_(ツ)_/¯ patrząc na to że styli jest 5 (dowolny aka kraul, klasyczny, grzbietowy, delfin, zmienny) a styl dowolny oznacza nie samego kraula, a po prostu można płynąć jakimkolwiek stylem. Jeśli wystartujesz na 50 dowolnym i zaczniesz płynąć klasykiem to luz, ale musisz się trzymać zasad stylu. Zmiana na tylko dowolny nie miała by sensu - zmniejszenie medialności zawodów. Tak samo co
@hubi900: Ja wiem, że dowolny = kraul. Dowolny jednak nie zakazuje żadnego stylu.
Co do predyspozycji do danego stylu... to ja mam predyspozycje do biegu bokiem. Kto inny do biegu tyłem a jeszcze inny do biegu skipem. A takich biegów nie ma na igrzyskach.

Akurat wspinaczka i Bouldering różnią się bardzo. To jak porównywanie wyścigu pływackiego z pływaniem synchronicznym.

Pływanie na igrzyskach jest faworyzowane do przesady.(°°
@rybak17: no to w bieganiu masz też biegać z punktu A do punktu B, po co jakieś plotki, sztafety, czy przeszkody. Albo z Judo, czy innymi sztukami walki, po co kategorie wagowe? Skoro masz wygrać walkę to masz wygrać, nie masz predyspozycji to nie startuj