Wpis z mikrobloga

Z czego bierze się jakaś niechęć do Fajdka na wykopie? XD Serio mnie to zastanawia. Powiedział coś głupiego kiedyś? Bo chyba nie stąd, że ma psychę słabą, owszem ma, ale to chyba nie powód aby po nim jeździć xD Mam wrażenie, że wykopków ucieszyłoby jakby 3x #!$%@?ął w siatkę, bo mieli by materiały do memów, ha tfu

#tokio2020
  • 17
  • Odpowiedz
jest mega pewny siebie w wywiadach. Nie można tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wengerowski: To mnie bawi w #!$%@?, bo wykopki zawsze narzekają, że Polacy zawsze spuszczone łby, i nawet jak są faworytami to nie chcą o tym mówić bo taka polacka mentalność przegrywów, a kiedy pojawił się 1 który dominuje w swojej konkurencji i jest tego świadom to mieli by go za to jechać? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nn1upl: ja tam mam #!$%@? i trzymam za niego kciuki, ale myślę że niektórym chodzi o to, że dużo #!$%@? i mało robi, kreując przy tym siebie na gwiazdę, a ostatnio gdzieś się #!$%@?ł o zarobki piłkarzy. Kojarzysz może taki stary głupi dowcip z buldogiem w wyścigu chartów
  • Odpowiedz
@nn1upl: w wywiadzie po konkursie powiedział, że gratuluje Wojtkowi i że Wojtek powoli go oni. #!$%@?, #!$%@?ł go na olimpiadzie, a ten takie pierdoły gada xD
  • Odpowiedz
@RufuSx jest duża różnica między jednymi igrzyskami a całą karierą. Chyba nie zrozumiałeś jego przekazu tak jak większość wykopków, pewnie z tego ten hejt.
  • Odpowiedz