Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #logikarozowychpaskow

Tak się zastanawiam, dlaczego biustonosze rozpinane z przodu są tak mało popularne w sklepach. Bardzo trudno znaleźć jakieś ładne, seksowne chociażby w triumphie. Oczywiście jest to zdanie subiektywne, ale dużo bardziej seksownie wygląda jak dziewczyna rozpina biustonosz z przodu i mamy fajny widok, niż jak trzeba się z nim bawić gdzieś na plecach i potem ściągać od przodu... #rozowepaski one są dla Was jakoś bardziej niewygodne? Jak rozmawiałem z moimi dziewczynami, nie widziały różnicy w noszeniu i po prostu nie miały za dużo przednich zapięć, bo ciężko znaleźć w sklepach + przyzwyczajenie. Ale może jest jakiś problem z nimi przy dłuższym noszeniu?

Ktoś zna jakiś dobry sklep gdzie będzie z czego wybierać, a nie zadowalać się tym co jest?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610a7fdc85e619000a2d5e29
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
...

źródło: comment_1628091663s8aYuI4YpSGIT2YrqRlybj.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rzwk: No mam. Z dwie pary stare, które noszę po domu na co dzień czy do roboty na podwórko XD
Jeszcze kwestia tego, że te haczyki z tyłu mogą być odgięte po prostu
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Materiał z czasem się rozciąga i konieczne jest zapinanie na wcześniejszą haftkę, tu nie ma możliwości regulacji.
2. W żadnym moim staniku nie ma miejsca na zapięcie z przodu, fiszbiny są zbyt blisko siebie.
3. Zapięcia z przodu są chyba zawsze plastikowe, wypadają w miejscu, gdzie prawie nie ma tłuszczu i zwyczajnie gniotą
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak koleżanka madlen napisała, nie ma możliwości regulacji, a niektórym kobietom w trakcie miesiąca może się zmieniać rozmiar stanika o jeden przed okresem, także takie staniki są szybciej do wyrzucenia. Moim zdaniem też troszkę gorzej podtrzymuja biust, przynajmniej u mnie się zsuwały do góry bo nie było regulacji, więc komfort w porównaniu do zapięcia z tyłu nieco gorszy. Oczywiście zależy też jaki biust, jak ktoś może chodzić i bez