Wpis z mikrobloga

Igrzyska uwielbiam za to, ze mozna sobie poogladac dyscypliny i konkurencje, ktore zazwyczaj nas nie interesuja i po za IO malo kto to oglada. Jednoczesnie nienawidze za to, ze jest ich tak duzo o tym samym czasie i trudno wszystko ogladac na raz (,)
#tokio2020
  • 5
  • Odpowiedz
Jednoczesnie nienawidze za to, ze jest ich tak duzo o tym samym czasie i trudno wszystko ogladac na raz

ale fakt, ciężko ogarnąć czasem choćby same występy naszych ;)


@Braand: @Rymcymcymw: patrząc na raport FIFA gdzie młodych nudzą długie mecze to właśnie Igrzyska mają szansę sporo zyskiwać. Wg mnie takie dyscypliny jak Kosz 3x3, Deska, Lekkoatletyka gdzie co chwilę coś się dzieje ma szansę na sporą oglądalność, bo nie mamy
  • Odpowiedz
@matixrr ta najlepiej mecze po 2 minuty i cały turniej w 1 dzień. Ja to sobie lubię usiądź po robocie z piwkiem i obejrzyc klasyk ligi mistrzów a nie jakieś 3x3 Basketball że jak pójdę do kibla to już 4 mecze minęły XD
  • Odpowiedz
@Nacr00xx: ja o meczu 3x3 kosza mówię jako osoba mało oglądająca kosza. W NBA można finały obejrzeć, ale zwykłe mecze przez swój czas nudzą, a taki kosz 3x3 w 10 minut całkiem fajnie się oglądało.
  • Odpowiedz