Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Co dzien w domu użykownika kubus2k7kuba
"MaaamoooooOOO MammmmOOO będę płakać bo nie ma DLC do Cyberpunka !!! Mamooo teraz CDPR jest bebe i nie ważne że po premiarze jarałem się MAMooooo pomocy!!!"
Może to niezbyt wyrafinowana forma przekazu,jednak dobitnie pokazuje waszą postawę.
Nie będe z wami dyskutować,oceniłem tylko grę z mojego punktu trolla, a nie wykopka
Powinniście najpierw wziąć pod uwagę skomplikowanie silnika gry,architektury,ale nawet nie macie pojęcia o programowaniu a tym bardziej zarabianiu na grze.To nie bułka w piekarni że ktoś to sklei na momencie dla spłakanych bobo wykopków,to praca wielu ludzi na która najzwyczajniej w świecie potrzeba czasu.
Gra wybitna pod wieloma względami,pod względem grywalności,fabuły,immersji świata,zaangażowania uwagi gracza,co dobitnie udowadnia wynik sprzedażowy...ahh wiele by opowiadać ale nie jesteście odpowiednimi uszami dla moich ust.
Smutne jest to że zawsze znajdzie się jakaś grupa ludzi którym coś się nie spodoba,bo jak nazwać ludzi którzy celowo robią słaby PR firmie? Tylko dlatego że ma obsuwy przy dodatku do tak wielkiego projektu.Firmie która uprzednio dostarczyła tak znakomity produkt jakim bez jakichkolwiek wątpliwości był Cyberpunk 2077.
Jesteście co najwyżej zabawni,nie mówiąc śmieszni..
#cyberpunk2077 #pasta
  • 4
@Wrrnatorr: A Przepraszam, oni nic nie robią za darmo.
Ogromny kwit na ich koncie powinien ich motywować do tego byśmy byli zadowoleni. A mape wyczyściłem z #!$%@? jakieś 5 miesięcy temu i do tej pory nie mam co w niej robić. Bez żartów