Wpis z mikrobloga

#otoziaki - tag do obserwowania

MUCHA

Lata mucha koło ucha. A właśnie, że nie lata, bo Mucha wisiała na łańcuchu, za jakąś stodołą, a do jedzenia dostawała rozcieńczone mleko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Muszka przerzucana jest tak naprawdę z rąk do rąk, bo najpierw oddali ją pierwsi właściciele, a teraz oddał ją drugi, bo jej nie chce. Chociaż z tego co zrozumiałam ten drugi właściciel sam ją wziął, bo ci poprzedni chcieli ją zabić, a on nie mógł na to pozwolić.

W każdym razie Muszka ma około 5 lat, jest niesamowicie urocza. Wczoraj pojechałam z nią do koleżanki groomerki, bo te kłaki na całym ciele to jakaś tragedia. Szczególnie przy pupie kłaki były posklejane z dodatkiem odchodów.

Zabezpieczyłam Muszkę u siebie, ale nie może u mnie zostać więc na już szukam jej domku. W domu bardzo ładnie się zachowuje. Co prawda zrobiła raz siku na dywanik, ale można jej to wybaczyć. Ładnie chodzi na smyczy, grzecznie leży w łóżku, kocha jak się ją smyra po brzuszku i jest bardzo przyjacielska do innych piesków (a na kota nawet nie zwróciła uwagi).

#pokazpsa #psy #smiesznypiesek #niekupujadoptuj #zwierzaczki #slask #opole i słynny tag #katowice- miejcie coś nowego na tym tagu a nie aferkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1628242249Y3BSRpoCnrIHO8uKKkeO38.jpg
  • 2