Wpis z mikrobloga

#poznan #wroclaw

Moje preferencje:
-dużo młodych, energia w mieście
-biznes, perspektywy na przyszłość
-dobra organizacja ruchu, żeby można było pojeździć po mieście
-duża ilość restauracji, must have
-żeby miasto nie zdychało o 20:00
-ma być nowocześnie i ładnie, ma nie "śmierdzieć prowincją"

Moja aktualna pozycja na zdjęciu xD
Sekularyzacja - #poznan #wroclaw

Moje preferencje:
-dużo młodych, energia w mieśc...

źródło: comment_1628398103uBVV2pehXxJFQshN5E7GEp.jpg

Pobierz

Gdybyście mieli wybierać?

  • Wrocław 62.5% (957)
  • Poznań 37.5% (573)

Oddanych głosów: 1530

  • 66
  • Odpowiedz
tu i tu mieszkalem, wroclaw imo klimat żulerski, poznan bardziej alternatywkowy


@zielona_pomarancza: to chyba na berzie mieszkałeś xD

Poznań to niestety zadupie, miasto sztywniaków i frajerów myślących że jak kupią Teslę to są już cool ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@linca_pau: oni to jedzą z modrą kapustą, wypychają jabłkami i śliwkami, a często jeszcze polewają dżemem ze śliwek

Robiłem raz w piekarniku, to #!$%@?łem kilogram kaczki. To po prostu jest niedobre. Innym razem jadłem w restauracji, to samo, więc to nie moja wina.
#!$%@? prawda. Nikt tego syfu nie je.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sekularyzacja: Wrocław to fajne miasto dla studentów dlatego większość wykopków pewnie go poleca, ale potem to dramat. Poznań jest jeszcze o tyle fajny że ma bardzo rozwinięte miejscowości dookoła. Z pracą zależy jaka branża, ale raczej Poznań na plus. Jak nic cię nie trzyma w tych okolicach to weź pod uwagę jeszcze Gdańsk.
Ps. Mieszkałem w Poznaniu kilkanaście lat i nie wiem co to kaczka z drzemem xD
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: Poznań miasto doznań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę polecić osobiście, ale gdybym miał wybierać to jednak Wrocław. Tinderówki są wszędzie ale Wrocek jest przy okazji zajebistym. Tinder łapie mi oba miasta i jednak częściej zaglądam na południe
  • Odpowiedz
  • 0
@Sekularyzacja Wrocław-Srocław.

A tak na poważnie, to jeśli chodzi o ilość restauracji i nowoczesność to bym wybrał poznań - mnóstwo oryginalnych knajp i wyremontowane centrum. We Wrocławiu studiowałem przeszło 5 lat temu, może się coś zmieniło od tego czasu ale w Poznaniu często odwiedzałem moją paczkę znajomych i dla mnie Poznań wygrywa. No ale to ostatnie to bardzo subiektywna opinia.
  • Odpowiedz