Wpis z mikrobloga

#!$%@? to musiało niespecjalnie wyglądać: "Szczątki mężczyzny zostały rozwleczone przez przejeżdżające auta, więc policja postanowiła zamknąć trasę na odcinku od zjazdu Wrocław Wschód aż do punktu poboru opłat w Karwianach. Przez kilka godzin w tym miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, zbierając wszelkie ślady po wypadku". - to o wypadku na autostradzie A4 dzisiaj w nocy.
#polskiedrogi #wypadkinadrogach
  • 19
@Pimenista: Tu sie nawet umrzec z godnoscia nie da xD
Byl jeden gornik, ktory zmarl przed wejsciem do swojego zakładu pracy i przez cala noc nikt denata nie sprzatnal, bo lekarz uznal, ze to nie jego dzielnica i on nie moze przyjechac wystawic aktu zgonu XDD #!$%@? gdzie ja zyje, ze w kraju wazniejszy jest jakis papierek, a nie szacunek do zmarlego. Normalnie powinni zamowic karawane i polozyc go do kostnicy
@Pimenista: Nie wiem czy pseudoepidemia, bo zwariowac można mysląc o tym. Gdzieś czytalem artykul, ze za teorie spiskowe odpowiedzialna jest Kanada i nawet się z tym nie kryją. Im nie chodzilo o wprowadzenie chaosu stricte w Polsce tylko o wprowadzenie chaosu w stanach zjednoczonych, ale im sie to wymknęlo spod kontroli, Rusct to podchwycili i teraz mamy co mamy
¯\_(ツ)_/¯ Qanon jest tylko w czesci odpowiedzialny za to
@Pimenista: Nie wierze w to, to tylko moje domysly, bo gdzies o tym czytalem, ale nie pamiętam artykułu. W dalszej częsci prawdopodobne jest, ze teorie spiskowe wymyslają osoby niepelnosprawne, albo cwaniacy zerujacy na czyjes naiwnosci/braku wiedzy chociaz #!$%@? nawet ludzie wyksztalcenj sa podatni na teorie spiskowe XD
@smacznyy: teorie spiskowe mają to do siebie że część z nich (nawet spora) się sprawdza, bo ktoś przypadkiem przeżyje i coś zdąży ujawnić. Dopiero po fakcie niefoliarze i nieszury dowiadują się że jednak ten szur miał racje.
@Pimenista: No tak, a skąd szur czerpie te wiedze?
( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro coś jest tajne to raczej niemożliwe jest sie o tym dowiedzieć poza tym, to tak jak gra w gluchy telefon. Ktos cos uslyszy ale do konca poprawnie i sobie dopowie coś od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)