Wpis z mikrobloga

tl;dr - robię #usunkonto
Wołam @Zgrywajac_twardziela , bo chciał zobaczyć mój raport
moja historia dla niewtajemniczonych
Po dostaniu przesyłki od pana Jerzego, rozpocząłem kurację link. Już po pierwszym strzale khutas mi spuchł, więc byłem dobrej nadziei. Po paru minutach jednak doznałem olbrzymiego bólu, który skończył się martwicą i odpadnięciem resztek #!$%@?. Już nie mogę więcej nazywać się mężczyzną, dlatego przechodzę operację zmiany płci. Dawny ja przestaje istnieć, więc jutro odprawię #usunkonto. Wciąż mam resztki godności, więc wykonam, niczym prawdziwy wojownik, wypokowe harakiri wrzucając na ten portal przypowieść o serwerowni o godzinie #2137. Powrócę tu trzeciego dnia, jako różowa, jak oznajmia pismo, ale będę wrzucała zupełnie inne wpisy, tak więc strzeżcie się oszustów.
Chciałbym też podziękować paru użytkownikom, za miłe spędzenie czasu na tym łez padole:
@BigKahunaDick za szerzenie prawdy #dickpill. Zluzuj tylko z tymi m0kebe, bo to p0dludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus za otworzenie przegrywom oczu na męską hipergamię
@jerzy-bak za pomoc przy suplementacji sterydianami, mimo że sam jest naturalem
Jako kobieta będę dawać tylko przegrywom, w ten sposób nie obalę praw #blackpill'a, ale uczynię je nieco lżejszymi. Tylko w ten sposób mogę dać coś światu, bo już na pewno nie nadphytągusa o złotej proporcji: 37 cm obwodu i 23 cm długości.
Pragnę jeszcze drogi czytelniku, byś wypełnił poniższą ankietę, niezależnie od odpowiedzi moje serduszko pomieści was wszystkich ()
#blackpill #redpill #bluepill #greypill #whitepill #mgtow #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #teczowepaski #tranny #zmianaplci #biologia #medycyna #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne #penis #prawdziwymezczyznazdlugimpenisem #przegryw #itsover #seks #wagina #cycki #kontenerynamleko
  • 14