Wpis z mikrobloga

Podsumowanie półtora tygodnia na tinderku:

Zrealizowane:
- połączenie w parę i brak odpowiedzi na pierwsza wiadomość - jest
- ładne selfie na tinderze, nawet spoko rozmowa, przejście na fb i okazuje się, że laska "plus size" - jest
- rozmowa się klei i po jakimś czasie okazuje się, że laska ma kaszojada - jest
- propozycje nagich fotek za hajs - jest
- rozmowy, których nie chciaóo mi sió więcej ciągnąć, ze względu na brak zaangażowania - są
- całkiem niezly wygląd, a w rozmowie ortografy typu "wykrztałcenie" lub brak jakiejkolwiek składni w zdaniach - jest
- poznanie laski z zainteresowaniami: chlanie, 420, wieczne imprezy, zaskocz mnie - jest

Niezrealizowane (w toku):
- poznanie normalnej, bardziej spokojnej dziewczyny, potrafiącej pociągnąć rozmowę pisząc przy tym bez błędów, dla której imprezy to nie sposób na życie, bez dodatkowych niespodzianek w stylu +20kg (nie mam nic do kilku dodatkowych kg, ale bez przesady) albo kaszojad.

Chyba gorzej już być nie nie powinno, więc może trafi się w końcu jakaś perełka xD

#tinder
  • 14
  • Odpowiedz
@FateDestiny:
1. Ja uznaję coś takiego jak "24h rule". Biorąc pod uwagę fakt, że laski są literalnie przyspawane do telefonów 24h/d, to nie ma praktycznie technicznie takiej możliwości by odpisanie zajęło dłużej niż kilka godzin, te 24h to jest już taki zapas max. Z mojego doświadczenia: jak nie dostaniesz odpowiedzi w ciągu 24h, to na grubo powyżej 90% jest już po zawodach. Pozostałe kilka % to faktycznie przypadki choroby albo tego,
  • Odpowiedz
poznanie normalnej, bardziej spokojnej dziewczyny, potrafiącej pociągnąć rozmowę pisząc przy tym bez błędów, dla której imprezy to nie sposób na życie, bez dodatkowych niespodzianek w stylu +20kg (nie mam nic do kilku dodatkowych kg, ale bez przesady) albo kaszojad.


@FateDestiny masz za wysokie wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Własnie wydaje mi się, że robie bardzo duży przesiew xD Zdecydowana większość u mnie leci w lewo, niż w prawo, a takie dziwne akcje nadal czasami się zdarzają.
Jeśli chodzi o same rozmowy to zazwyczaj na początku sam staram się coś inicjować, ale jeśli po moich 4-5 pytaniach z rzędu nie dostaje żadnego zwrotnego, to automatycznie kończe rozmowę i nara ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z samej
  • Odpowiedz
@programista_z_czarnobylu to wymagania kobiet wystrzeliły w kosmos bo mysla ze jesli 1000 spermiarzy na aplikacji do szybkiego niezobowiazujacego seksu chce sie z nimi przespac to sa jakimis modelkami i wymagaja bogatego przystojniaka. A faceci wybierajac miedzy byciem singlem a rOOchaniem ladowego wieloryba wybieraja tę drugą opcję.
  • Odpowiedz