Wpis z mikrobloga

I to sprawia (nie mówię, że nie zasłużenie), że Kukizowi zostają dwie opcje.

1. Wycofać się i zostać nikim, bo nikt go już nie będzie chciał

2. Zostać PiSowskim popychadłem tak długo jak Jarosław będzie go potrzebował


@ciezki_przypadek: Nie, to sprawia, że może jeszcze skorzystać z szansy jaką będzie procedura odrzucenia senackiego veta. Tego by jeszcze brakowało, żebyśmy go teraz chwalili i głaskali po głowie, bo biedactwo będzie miał dwie opcje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mietek79: Ale gdzie ja go głaszczę po głowie czy chwalę? Gość zwyczajnie nie ma trwać innej opcji niż zostać nikim zarówno na scenie politycznej jak i artystycznej, albo warować jako pupilek PiSu. Nawet jakby teraz nie zagłosował wspólnie z PiSem przy odrzuceniu weta senatu (zakładając że takie będzie), to nikt mu już nie zaufa.
@boleslaw_krzywosuty: Nie mowie, ze coś zrobił. Odnoszę się do Twojego komentarza. Wg mnie nic nie zrobił, po wielkich zapowiedziach o nie wchodzeniu w „politykę” i partyjniactwo najpierw podlizywał się PiS, później wystartował z list największej kurtyzany polskiej sceny czyli PSL a teraz wspiera zamordyzm i wystartuje z list PiS. Zatem jeśli ktoś kiedykolwiek wierzył ze przyjdzie kukiz i poskacze nowa jakość, to chyba już zobaczył wystarczająco żeby przetrzezwiec. Wg mnie dzisiaj
@Hunchbacked: I to sprawia (nie mówię, że nie zasłużenie), że Kukizowi zostają dwie opcje.

1. Wycofać się i zostać nikim, bo nikt go już nie będzie chciał
2. Zostać PiSowskim popychadłem tak długo jak Jarosław będzie go potrzebował
¯_(ツ)_/¯

@ciezki_przypadek: Jak ustawa wroci z Senatu to moglby zaglosowac przeciw