Wpis z mikrobloga

Aśka powiedziała wreszcie publicznie Izce parę słów prawdy. Wie, że jest na wylocie, to jej już wszystko jedno, a przynajmniej próbowała otworzyć niektórym oczy. Iza jest tam chyba na szczególnych prawach, obchodzą się z nią jak z jajkiem. Nie trawię tej wrednej baby, ale chyba się nie doczekam, żeby odpadła...
#40kontra20
  • 10
  • Odpowiedz
@melisa_m: Iza jakby miała godność to może by sama z programu wyszła xD Przecież tam ani jeden ani drugi facet nie ma ochoty jej tknąć. Jeszcze coś tam mamrocze, że podoba jej się Robert i nie odpuści go Lindzie, a potem i tak nie robi nic w tym kierunkuxD Ta baba jest tam tylko po to żeby mieszać.
  • Odpowiedz
@Overthefear: Z dwudziestkami mieszanie jej dobrze wychodzi, bo traktują ją jak starszą ciotkę dobra rada. Aśka chyba jako jedyna się połapała o co chodzi z Izą i chwała jej za to.
  • Odpowiedz
@melisa_m: jak dla mnie to brzmiało to, jakby odczytywały z kartki swoje role. Asia: Iza, ty coś knujesz. Iza: owszem, owszem. Czyli kolejny krok w mieszaniu młodym w głowach i wprowadzaniu chaosu.
  • Odpowiedz
@caramilla: Ja to odebrałam jakby nie wiedziała co odpowiedzieć. Iza ma pewnie takie zadanie, żeby mieszać, tylko niestety zawsze coś bełkocze pod nosem, tak że połowy z tego nie rozumiem, strasznie to wkurza. Wczoraj o dziwo wypowiedziała się wyraźnie i kamera była skierowana na jej twarz z bardzo bliska.
  • Odpowiedz