Wpis z mikrobloga

Polecam każdemu z tagu #psychodeliki #lsd pójść sobie na jogę. Zacząłem chodzić około rok temu. Teraz pojechałem na taki tygodniowy wyjazd i powiem wam, że tak mnie zmiotło z planszy jak żaden trip po sajko nigdy nie zmiótł. Śmierć ego przy tym, to tylko dziecinne igraszki. Niby klimaty takie trochę sekciarskie panują, ale jak mieliście kontakt z sajko, to zakładam że macie wystarczająco otwarty umysł, żeby to jakoś przełknąć i mieć do tego dystans.

Ta scena z Harrego Pottera idealnie pokazuje co tu się odp***dala na takim wyjeździe( ͡° ͜ʖ ͡°)

#joga #harrypotter #narkotykizawszespoko #rozwojosobisty
s.....6 - Polecam każdemu z tagu #psychodeliki #lsd pójść sobie na jogę. Zacząłem cho...
  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PurpleHaze: Ze 30 różnych substancji psychoaktywnych w swoim życiu stestowałem i gwarantuję Ci, że mimo wszystko warto, jeżeli ktoś ma ochotę na prawdziwy rozk*rw mózgu, który coś naprawdę może wnieść do Twojego życia.
Jakbyś napisał o medytacji to może byłbym w stanie uwierzyć, ale przy jodze? Jakiś konkretny kierunek ćwiczeń czy ocb?


@Xatoos: Wbrew powszechnej opinii joga ma bardzo dużo wspólnego z medytacją. Do tego dochodzi jeszcze pranajama(ćwiczenia oddechowe). Niektórzy twierdzą nawet, że możemy dzięki takim ćwiczeniom oddechowym sprowokować mózg do produkcji DMT.

@Queaser: Sorki, jeszcze do siebie dochodzę. Postaram się zebrać do kupy i w przyszłym tygodniu coś napiszę bardziej konkretnie, to
polecisz jakis konkretny wyjazd / firmę? Jaka byla srednia wieku?


@zbinior: @m1ner4lny: Niestety wyjazd był tylko dla osób, które praktykują regularnie w studio. Nie wiem też czy te wszystkie rzeczy mogłby się wydarzyć, jeżeli wcześniej prawie przez rok bym nie chodził regularnie na zajęcia, bo to też chyba w jakiś sposób mnie przygotowało na pranie mózgu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Średnia wieku w studio i na takich