Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, czy po lsd są możliwe halucynacje przypominające schizofrenie.
Opisane sytuacje sa wziete z roznych tripow
Pisze to po 13h od wziecia kwasa. Efekty:problemy z koncetracja, wszystko pulsuje i faluje, "nalozona tekstura" na wszystko, jakies glebsze rozkminy. i #!$%@? gryzenie w gardle ktore nie moge odkaszlnac. i mam wrazenie ze bede mial #!$%@? gardlo przez to kaszlanie.

Szedlem chodnikiem i ominalem babke z psem. Po czym nagle ta sama babka przeszla 2 raz. I ja nie wiem w ktorym momencie faktycznie ona przeszla.

Chodzi mi o to, ze widac rzeczy ktore nie jest sie pewnym czy sie wydarzyly faktycznie czy tylko w glowie. Powiedzmy ze siedze na lawce, jest grupka przede mna ludzi ktorzy rozmawiaja ze soba, ja patrze na wprost a katem oka widze goscia ktory podnosi babke na rece i ja zaczyna krecic jak kucharz pizze. A po 2 stronie gosciu nagle jest lysy i zdziera ze skora wlosy ze swojej dziewczyny. I w takich momentach da sie odroznic ze to haluny, ale w warunkach gdzie zachodzi duza powtarzalnosc - czyli, zalozmy moment jakies imprezy w klupie. Duzo ludzi ktorzy skacza itd. Bawisz sie przy zamknietych oczach myslac ze jestes przy samym DJ. A jak odtwierasz to nagle znajdujesz sie w innym miejscu niz zakladales. Idziesz usiasc na chwile na schody. Zaczepia cie w trakcie gosciu i mowi czemu nie tanczysz. I dostajesz paranoje, zadajesz sobie pytania czy ja #!$%@? tancze, czy wygladam dziwnie itd. Pozniej jak dochodze do tych schodow i siadam to nie ogarniam czy ten typo mnie zapytal czy mi sie tylko wydawalo. Nie wiem czy ten typo faktycznie do mnie mowil czy przypadkiem nie do kolegi ktory stal obok niego. czy ta pani sprzataczka myje podloge czy juz umyla i jej dawno nie ma. I jak siedze na tych schodach to zapominam totalnie dlaczego przyszedlem usiasc tutaj. Zaczynaja mi sie paranoje ze ochroniarze dziwnie sie na mnie patrza. Wgl ludzie sie dziwnie patrza na mnie.

Albo przy innym tripie jak szlismy to sie #!$%@? rzeczy: Samochód uderzyl w drzewo, osoba zapytala mnie o godzine, grupka dzieci ktore kopaly psa, wpadajacy do wody chlopak. -nic sie nie wydarzylo na serio. Stan w ktorym nie odrozniasz rzeczywistosci. Myslisz ze wszystko to fikcja, nalozony obraz. sprawdzasz godzine i jest 18 minely 4h od wziecia kwasa. a dopiero co go brales, dopiero co wychodziles z domu. Jakby to bylo z 5 minut temu. A ty idziesz juz 3 godziny. o #!$%@? i myslisz sobie ze to nie ma sensu na rozmyslaniem sie nad tym, tylko trzeba podziwiac frektale, zlane kolory.

Rozkmina#1
Mam takie wrazenie, ze doznalem rozpuszczenia ego albo utraty? I mam takie wrazenie ze lsd powoduje taki stan przy ktorym wszystko zaczynasz pojmowac, ze nie jest warto robic problemy o jakies male rzeczy. problemy w twoim zyciu staja sie glupie i dziwne. #!$%@? teraz jak mysle to totalnie rozpuscilo moje ego. -chodzi mi o jeden trip z wieksza iloscia kwasa

Tak poza tym czas #!$%@? na LSD, 6-8h peaku w 5 minut. miooodzio

Dobra sram na to pisanie xD #!$%@? to jest ale przyjemne w #!$%@?.
#lsd #psychodeliki
  • 16
@CiemnaStronaCzlowiekaa: mi to brzmi jakbyś miał predyspozycje do bad tripow, co za tym idzie jakieś ukryte rzeczy mogą Tobie siedzieć w bani.

Mega dziwne jest to co opisujesz. Po kwasie nie powinieneś się tak czuć. Przede wszystkim na psychodelikach zawsze wiesz co jest wizją w przeciwieństwie do halucynogenów. Na pewno bierzesz kwasa?

Ani ja, ani nikt z moich znajomych nie miał nigdy tak niepokojącego lotu jak opisujesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwk-: nigdy nie miałem okazji spróbować lsd. Gdzie to kupić żeby mieć pewność że to lsd takie jak ma być a nie jakieś podróbki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kwas niby 200ug z cebulki. Niestety nie testowałem go. Dużo pozytywnych opinii, no ale na tym nie można polegać., najbardziej nie ogarnialem przy pierwszych tripach. Tam były najgorsze haluny podwzgledem ogarniania czy to fikcja czy rzeczywistość. Przy następnych też się pojawiały takie "przewidzenia" ale mniejsze. Już nie siadające tak na banie.

Raz wziąłem 2C-B z laska, jako dorzutka do emki po 3-5h jakoś tak. Przedłużyła mi się faza na tańczenie. Żadnych visuali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja ogólnie rzadko stosuje używki - przestrzegam zasad przy lsd emce. Robienie przerw. Zioła też rzadko palę. Ale ostatnim razem jak #!$%@?łem samemu se 2 buchy. To dostałem takich paranoi że pozamykalem wszystkie okna drzwi itd bo sąsiedzi wyczują i zadZwonia po psiarnię. I jak słyszałem na klatce kroki to myślałem że idą po mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CiemnaStronaCzlowiekaa: po pierwsze, kwas to nie jest zbyt dobry drag imprezowy, chyba że mówimy o imprezach w tym stylu i w odpowiednim towarzystwie. Po drugie jak masz paranoje nawet po jaraniu to po prostu pogódź się z tym, że być może psychodeliki nie są dla Ciebie. Czasem się tak zdarza! Jak masz zamiar jednak nadal podróżować to przynajmniej następnym razem oczyść głowę że złych myśli, pozamykaj sprawy które Cie trapią i
@CiemnaStronaCzlowiekaa: timeloopy itd. Nie jest to nic nadzwyczajnego na tym xD wiec spokojna głowa. No i tez rozkmin sobie temat już na trzeźwo, bo ta ad hoc wiadomo, ze wciąż będziemy odbierać tak jak wcześniej się zasugerowalismy xD