Wpis z mikrobloga

Eh. Rozmawiam aktualnie z dwiema dziewczynami i tematy rozmów zeszły na związki. Jedna była 6 lat w związku, druga 8 lat i już była zaręczona. I co ma mam im odpisać? Że mam 30 lat i nigdy nawet się nie całowałem? Przecież to strzał w stopę. Muszę kłamać, że już z kimś byłem. Choć strasznie nie lubię kłamać. Ale inaczej przecież nie mam szans w tym wieku kogoś sobie znaleźć co nie?
#tinder #badoo
  • 61
@Igielny: byłem nieśmiały, tchórzliwy i z niskim poczuciem własnej wartości, ogólnie to bałem się świata i ludzi, dopiero po studiach gdy nie mogłem znaleźć pracy rodzice zafundowali mi psychoterapeutę i jakoś wyszedłem na prostą, nie sądzę, żeby ta historia życiowa zaimponowała jakiejkolwiek kobiecie
@stasiu84: jak pracujesz jako programista, to trzeba było napisać, że miałeś kiedyś jakieś relacje, ale dużo czasu poświęcałeś się swojej karierze i życiu zawodowemu. Takie coś wygląda lepiej niż pisać że nigdy nikogo nie miałeś. Tak mi się wydaje przynajmniej.
@Marek_Rekus: po obserwacjach, bo taka jest męska natura, że ładnej kobiecie więcej można wybaczyć, mniej wymagać, ładnym facetom też, ale wiadomo jak bardzo nierówne są proporcje ładnych kobiet do ładnych facetów
@stasiu84: to że nieudacznicy forsujący egalitaryzm tak wybaczają, nie znaczy że ty masz nie mieć wymagań ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak chcesz mieć szmatę z polski, wystarczy że będziesz bogaty, im naprawdę nie robi różnicy komu ciągną dopóki się to opłaca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@stasiu84: nie wiem czy jest sens się wypowiadać bo jak widzę wykop się już zrobił jednomyślny, a kobiety są tutaj uważne za najgorsze co spotkało tą planetę... Ale spróbuję

No więc po pierwsze gadanie, że już za późno na wszystko jest bez sensu. Czasu nie cofniesz, a rozmyślania nad tym czego się nie zrobiło jest w tym przypadku jedynie destrukcyjne. Jak już zaczniesz to pójdą pierwsze koty za płoty to później
@nika_blue: dziękuję za tak dużą wypowiedź :). Ja to nie cały wykop, zawsze bardzo chętnie wysłucham zdania kobiety, jest to dla mnie nawet cenniejsze niż zdanie innego faceta :) wiem, że dużo jeszcze nauki przede mną o związkach i kobietach. Czasem bardzo łatwo się pogubić i popaść w zwątpienie. Ale będę się starał dalej :)