Wpis z mikrobloga

  • 358
Uwaga, małe #rozdajo
Wśród osób plusujących ten wpis rozlosuje 10 kodów Game Pass PC na 3 miesiace.
Uwaga, kody są globalne, działają tylko na nowych kontach, które wcześniej nie miały wykupionej subskrybcji GPU, a po ich wpisaniu na stronie redeem.microsoft.com, system prosi nas o podpięcie karty albo PayPala, co dla mnie czyni je kompletnie bezużytecznymi, bo nie mam zamiaru tego robić. XD
Losowanie wieczorkiem.

#gamepass #gpu #eneba #pcmasterrace #xbox #xboxseriess #xboxseriesx #ps5 #ps4 #gry #konsole
źródło: comment_162892748839V7OL0kdo7lbauqLofnOz.jpg
  • 13
@L3gion panie, ja tam wolę mieć kontrolę nad wydatkami. Gdybym podawał tak poufne dane na każdej gowno stronce której używam dawno by mnie okradli. Zresztą, karty kredytowe są dla biedaków.
Microsoft nie taki święty, to co robią to zwykła nadgorliwosc, żeby nie powiedzieć pazernosc. W sytuacji gdy płatności można dokonać saldem, a saldo to doładować pre paid kupujac zdrapkę w ME takie wymuszanie podawania kart czy zakładania kont na archaicznym PayPalu powinno
@Jendrej no właśnie, to jakim prawem microsoft nakazuje mi ją mieć i odbiera mi przez to możliwość korzystania z usługi? () bez podpięcia jej nie jestem w stanie potwierdzić subskrybcji.
@Jendrej w większości karty debetowe nie przechodzą, raz próbowałem, ale się nie udało. Także dalej twierdzę że takie wymagania to tylko utrudnianie życia potencjalnym klientom.