Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu na fali mojego wpisu na mirko, wszedł w gorące wysryw kmiota który chciał mi wmówić ze w #chiny reżim konfiskuje prywatne szkoły. Grzecznie odpowiedziałem ze to nieprawda i podałem przykład swojego kolegi (Adrian Milioner, znacie go z moich wpisów na #tosachiny i filmów na moim głównym kanale YT) Inni użytkownicy celnie zdemaskowali slabe strony tego fake newsa.
Oczywiście zostałem zaszczekany i oskarżony o płatną współpracę z zbrodniczym reżimem z Pekinu w ramach siania komunistycznej propagandy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra… właśnie wracam z wizyty w nowej szkole (ma ich kilka) Adriana Milionera która otwiera we wrześniu. Prace wykończeniowe trwają. I co? Zatkało kakao? #!$%@? sobie co chcecie. Prawda zawsze wygra. PRAWDA I FAKTY poparte dowodami.
Jedno jest pewne: Już wkrótce startuje daily vlog To są Chiny DZIENNIK Zobaczycie filmy jak rozwija się biznes edukacyjny Adriana Milionera, nasze przygody życia codziennego, podróże, fabryki, Azjatki, milionerów i żebraków.
Nie będziemy nic sugerować, pokażemy Wam jak wyglada codzienne życie w Chinach abyście mogli to skonfrontować z propaganda i wyciągnąć własne wnioski. Subskrybuj, pisz komentarze, hejtuj ile wlezie.
To są Chiny DZIENNIK: twoje okno w piwnicy na prawdziwe Chiny. YO
#tosachiny #chiny #azja #gruparatowaniapoziomu
LuckyStrike - Dwa dni temu na fali mojego wpisu na mirko, wszedł w gorące wysryw kmio...

źródło: comment_1628953007RKQC0xS8Ld7TfOa8mS53gw.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
jak gadasz z lokalsami o obozach i prześladowaniach


@BrakPomysluNaNick: jak cos takiego zapodałem na wykopie (kilka tygodni temu) to wykopki pisały w odpowiedziach:
"to jest dowód anegdotyczny", albo "mam takiego kumpla Ujgura i on..."
Tak że ten... Szkoda strzępić ryja.

Ale dobrze, naświetle Ci. Jak gadałem to jedynie wspominali o obozach w Afganistanie i Pakistanie. Typiarz opowiadał mi o jego kumplach którzy na takowe dali się zrekrutować i wrócili z wypranym
  • Odpowiedz
ale...#!$%@?, ja tu o szkołach mojego kumpla a znowu skończyło się na #!$%@? Ujgurach...i tak w kółko Macieju. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anyway, będę dzisiaj po południu w nowej szkole Adriana Milionera to wyślę kilka fotek
  • Odpowiedz