Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi powiedzieć jak "wczuć się" w klimaty 24h of Le Mans i ogólnie wyścigów długodystansowych? Wyjaśnić jak to się powinno oglądać itd. bo strzelam że raczej nie siedzi się 24 godziny wpatrzony w TV. Za tydzień będzie moje czwarte podejście do tego wyścigu i również druga próba oglądania WEC, ale jakoś nie czuję tego co poczułem w przypadku F1 czy chociażby ostatnio gdy zacząłem oglądać Indycar. Co wam się najbardziej podoba w Le Mans i ogólnie w WEC, oraz co może sprawić że będę to oglądać z zaciekawieniem i zainteresowaniem? #wec #lemans #wyscigi
  • 8
Nie chodzi mi o wyjaśnienie o co chodzi w tej serii, bo ogarniam te wszystkie klasy oraz kierowców itd. ale może macie jakiś sposób na oglądanie. Włączacie sobie wyścig na drugim monitorze i towarzyszy wam przez cały dzień a wy komentujecie w nocy zmagania kierowców razem z innymi mirkami?
@Morenk4: Bierzesz live timming i mirko na drugi monitor, na głównym odpalasz transmisję, wybierasz sobie jakiś zespół albo kierowców którem kibicujesz i tak sobie oglądasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym roku nie będzie ByKolles to nie będzie miał się kto zepsuć xD

W sumie to rok temu w taki sposób oglądnąłem cały wyścig, czasami po prostu odchodziłem od komputera żeby sobie odpocząć i wracałem ale ogólnie
@Morenk4 LeMans to w sumie jedyny wyścig jaki oglądam, a co do szczegółów- oglądam dajmy na to pierwsze 2h, potem przerwa i pod wieczór i w nocy cały czas dopóki nie zasnę ( ͡~ ͜ʖ ͡°) , od zeszłego roku Mirko w pogotowiu. Na drugi dzień rano ze 2h i ostatnie 2h, przynajmniej w zeszłym roku tak to u mnie wyglądało. Co do LeMans samego w sobie- fascynuje
@Morenk4: Jak zaczynałem na dobre oglądać WEC to przy okazji zacząłem pisać do Gaca i Mielczarka za pośrednictwem TT i kiedyś fajnie się z nimi pisało. Do tego tweetowało się pozostałymi ludkami którzy też oglądali i nawet fajną grupę tworzyliśmy. No, ale czasy poszły do przodu. Część ekipy się wykruszyła i to już nie to samo. Rok temu to parę godzin tylko oglądałem. A jeszcze kilka lat temu potrafiłem wytrzymać całe