Wpis z mikrobloga

ZakochanyEskimos: Moim zdaniem to normalne że Ciebie to wk*rwia. Widoczne przez materiał bluzki suty to nie jest widok odpowiedni do miejsca publicznego. Jak tak dalej pójdzie to kobiety zaczną wychodzić z tzipami na wierzchu i jeszcze będą miały pretensje o to że ktoś patrzy.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzisz, faceci są terytorialnie, mają taką spuściznę po przodkach - niewiele z tym da się zrobić. Myślę że na pewno nie chodzi o dom, tylko nie mylę się że chodzi o wyjścia do ludzi? Ogólnie, tak, trochę dziwne że Cie to wnerwia. Chciałbyś człowieka zatrzymać dla siebie, to jest normalne gdy kochasz. Myślę że najlepsze co w tej sytuacji możesz zrobić, to pozapoznawac się samodzielnie, bez udziału swojej kobiety z
AnonimowySeba: Ja tam czekam na to, jak baby będą wreszcie łązić nago po mieście i będzie można do nich normalnie podjeść i zapytać "Cześć, podjarał mnie twój widok - strzelimy numerek?"

W końcu, przestaniemy sie wszyscy oszukiwać, że w babie jest coś interesującego niż to na co wszyscy patrzą. :)

Trzeba jeszcze tylko trochę zmienić zasady, nabudować milion domów dziecka, zrobić jakiś podatek od ruchania spermopijów i wio. :)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua