Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Robi się gorzej z każdą godziną... Nie wiem czy jesteście na bieżąco, ale takie rzeczy się #!$%@?ą:

- całkowity zakaz aborcji
- Zakaz małżeństw homoseksualnych
- Nagonka na środowiska LGBT
- Mocne powiązanie władzy z hierarchami religijnymi
- Nietolerowanie szczepionek przez zatwardziałych zwolenników reżimu.
- Antyamerykańskie hasła ze strony władz
- Zapowiedź cenzury mediów
- przekupstwa, łamanie prawa, pozbywanie się ludzi niewygodnych którzy nie zgadzają się z reżimowym przesłaniem

#afganistan

  • 46
@Chopin_fapu: Co za symetrysta xD
@Jamniki2: twoja teza: w Polsce nie istnieje nagonka na nikogo, jest ona jedynie wymysłem "lewaków"
Kontrargument: w państwowej telewizji publicznej panuje szczucie na osoby homoseksualne, poprzez pokazywanie ich w najgorszym świetle, na zwolenników wolności w sprawie aborcji, porównując ich do morderców, oraz na opozycję
Jak widzisz udowodniłem, że nagonka istnieje poza głowami lewaków, więc mam nadzieję że zrewidujesz swoje zdanie w tym temacie albo podasz
@elerbas tak tak Polska taki zły kraj, bo w nim nie można:

Hejtować rządu w internecie lub publicznie, tak fest cenzurują.
Krzyknąć sobie w tłumie #!$%@?ć, lub zawołać do Pana od ciastek jak do zniszczonego kawałka materiału.

Zwyzywać katolika,dziewczyny która zginęła pod autobusem lub pośmiać się z papieża. I oczywiście w drugą stronę, bo pośmiać się pasuję z tych z których moderacja się nie śmieje ( czyżby cenzura?). Jak to woli mowa
mam sporo szczęścia żyjąc w kraju gdzie kładę się spać z poczuciem bezpieczeństwa,świadomością że szanse #!$%@? mnie w jakieś przypadkowej strzelaninie są mniejsze niż większe


@Brightsider: wysoko sobie poprzeczkę postawiłeś "grunt żeby nie strzelali" XD