Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Robi się gorzej z każdą godziną... Nie wiem czy jesteście na bieżąco, ale takie rzeczy się #!$%@?ą:

- całkowity zakaz aborcji
- Zakaz małżeństw homoseksualnych
- Nagonka na środowiska LGBT
- Mocne powiązanie władzy z hierarchami religijnymi
- Nietolerowanie szczepionek przez zatwardziałych zwolenników reżimu.
- Antyamerykańskie hasła ze strony władz
- Zapowiedź cenzury mediów
- przekupstwa, łamanie prawa, pozbywanie się ludzi niewygodnych którzy nie zgadzają się z reżimowym przesłaniem

#afganistan

  • 46
  • Odpowiedz
@floojd ile kobiet po menopauzie bierze ślub? Masz jakieś dane? Moze nie biorą BO NIE MA SENSU?

Tak jestem przegrywem i sie tego nie wstydzę. Dawno nie wychodzilem ze swojej piwnicy? Czy patryjarchat już wrócił i wszytsko jest jak dawniej, czyli dobrze?
  • Odpowiedz
czyli wyjechałeś po prostu ze względu na poprawę komfortu


@Brightsider: no nie wiem, w szkole nauczyciele mi sprawy zakładali a potem musieli je umarzać i mnie przepraszać. Policja podrzucała mi narkotyki a potem bili mnie na komendzie żebym się przyznał mimo, ze nie moje i miałem świadków na podrzucenie. Czy to poprawa komfortu? No na pewno mi teraz nie wpadają podrzucić narkotyków o 6 rano ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
w życiu nie widziałem poza domem jakiekolwiek nagonki na kogokolwiek, te nagonkę tworzycie wy w swoich głowach lewaki


@Jamniki2: tak tak, wcale nie są ludzie napadani nawet za pofarbowane włosy, nie sa napadane marsze, nie ma w społęczenstwie braku akceptacji dla LGBT, nie ma ciężarówek oskarzajacych ich o pedofilię, nie ma politycznej nagonki w mediach xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
ależ odklejeni jestescie
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Ta, żadnej nagonki. Wszystko jest spoko dopóki nie dostaniesz #!$%@? od kolesia z kotwicą na koszulce. Drącego ryja, że #!$%@?ć pedałów. Za to, że akurat paliłeś fajkę pod gay-friendly klubem. W centrum Krakowa. Tak jak mój dobry znajomy.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk tak tak ludzie ganiają innych za inny kolor włosów, widziałem to na własne oczy zaraz obok ludzi bijących murzynów. Oskarżanie o pedofilię biorąc pod uwagę statystyki jest mocno zrozumiałe.
  • Odpowiedz
@fidel i rozumiem że marszami na całe miasto chcecie uspokoi h tych sebkow bijących ludzi? XD nie wpadłeś na to że może być tak przez to że wszystkich #!$%@? tymi marszami m
  • Odpowiedz
@Jamniki2: chociażby w Poznaniu były 2 ataki nad Rusałką, więc przestań się ośmieszać. Jak są marsze to eni ma ataków pewnie? xD

Oskarżanie o pedofilię biorąc pod uwagę statystyki jest mocno zrozumiałe.


@Jamniki2: Za takie kłamstwa to lepe powinieneś wylapać.
wrzucam cie na czarna, bo to zbyt obrzydliwe "dyskutować" z odpadem, który powiela kłamliwe oskarżenia o pedofilię, bo nie ukonczyl podstawówki i nie wyłapuje najdurniejszych manipulacji
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Tak, najlepiej niech siedzą w szafie. Ewentualnie piwnicy. O #!$%@? marszami, to samo mówiono o protestach czarnych przed 1863 czy marszach sufrażystek walczących o dostęp uniwersytetów dla kobiet. Też #!$%@? takich jak ty.
  • Odpowiedz
@fidel dokładnie tak, jak pedofile będą organizować marsze to też nikt nie może sie oburzać xD a niebawem będą i to pod przykrywką tego że miłość nie zna wieku, zobaczysz
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Zacznij używać argumentów, to będę miał na co argumentami odpowiedzieć. Porównujesz ludzi homoseksualnych do pedofili? Spoko, to może jeszcze zrozum różnicę, że w homoseksualizmie obie osoby się na to zgadzają. Chcącemu nie dzieje się krzywda, c'nie? Jeśli sie nie zgadzają, jest to gwałt. Zupełnie jak te w więzieniach czy na zakrystiach.
Marszem prowokują? Spoko, zacznę #!$%@?ć losowych pratykujących katolików i odpowiem, że procesjami prowokują, więc jest git. Łapiesz wreszcie jak
  • Odpowiedz
@fidel: niee rozumiem o co ci chodzi, uważam że procesje rowniez nie powinny byc legalne, jakiekolwiek manifestowanie swoich durnych przekonań czy religii powinno być zabronione.
  • Odpowiedz