Wpis z mikrobloga

@Hedginng: xD jak ja nie jestem lewakiem czy tym bardziej na lewicę nie głosuje. Waszą partyjkie co chwila sami jej członkowie konpromitują. Jak nie Korwin coś napisze/powie, to Bosak, Mentzen, Dziambor czy inny Braun.

Jeszcze może zaprzeczysz, że to nie jest banda antywolnościowych zamordystów religijnych, gdzie taki Bosak wysrywał, że prawo w Polsce musi być oparte na dekalogu.
@Konfiduracja:

Gdzie w biblii jest mowa żeby sprowadzać islamskich


12 Do tego zaś, który Go zaprosił, rzekł: «Gdy wydajesz obiad albo wieczerzę, nie zapraszaj swoich przyjaciół ani braci, ani krewnych, ani zamożnych sąsiadów, aby cię i oni nawzajem nie zaprosili, i miałbyś odpłatę. 13 Lecz kiedy urządzasz przyjęcie, zaproś ubogich, ułomnych, chromych i niewidomych. 14 A będziesz szczęśliwy, ponieważ nie mają czym tobie się odwdzięczyć; odpłatę bowiem otrzymasz przy zmartwychwstaniu sprawiedliwych»
12 Do tego zaś, który Go zaprosił, rzekł: «Gdy wydajesz obiad albo wieczerzę, nie zapraszaj swoich przyjaciół ani braci, ani krewnych, ani zamożnych sąsiadów, aby cię i oni nawzajem nie zaprosili, i miałbyś odpłatę. 13 Lecz kiedy urządzasz przyjęcie, zaproś ubogich, ułomnych, chromych i niewidomych. 14 A będziesz szczęśliwy, ponieważ nie mają czym tobie się odwdzięczyć; odpłatę bowiem otrzymasz przy zmartwychwstaniu sprawiedliwych»


@zjadlbym_kebaba: Gdzie jest tam mowa o islamskich terrorystach. Przestań
xD jak ja nie jestem lewakiem czy tym bardziej na lewicę nie głosuje. Waszą partyjkie co chwila sami jej członkowie konpromitują. Jak nie Korwin coś napisze/powie, to Bosak, Mentzen, Dziambor czy inny Braun.

Jeszcze może zaprzeczysz, że to nie jest banda antywolnościowych zamordystów religijnych, gdzie taki Bosak wysrywał, że prawo w Polsce musi być oparte na dekalogu.


@technojezus: członkowie KAŻDEJ partyjki w tym kraju się co chwilę kompromitują. Wszyscy politycy w
członkowie KAŻDEJ partyjki w tym kraju się co chwilę kompromitują.


@Tervaskanto: jednak nie tak często jak ci z konfederacji. Bosak w ostatnich 3 dniach skompromitował się 2 razy, wczoraj Korwin. Ale wiadomo każdy się tak samo kompromituje xD

Wiadomo wszyscy antywolnościowcy oprócz konfederacji oczywiście, bo oni chcą tylko podatki obniżać
same Ad homum i zero konkretów. Typowa taktyka lewactwa


@Konfiduracja: podane argumenty, napisane w pierwszym wpisie, że nie jestem ,,lewactwem"

Prawicowy wykopek - TYPOWA TAKTYKA LEWACTWA, LEWACTWO, LEWAK
¯\_(ツ)_/¯

Dodatkowo bronisz typa z logiem konfederacji, który nie ma kompletnie żadnych argumentów, jest dumny z bycia homofobem i nie ma żadnych argumentów.

Wasz jedyny argument to wyzwanie od lewactwa własnie.
@technojezus: jesli inne panstwa nam cos chca dyktowac, to jest to zaprzeczeniem wolnosci. Dobrze, ze krzysiu nas przed tym broni. Mamy przyjmowac kogo my chcemy, a nie kogo nam chca wcisnac.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus:

Dodatkowo bronisz typa z logiem konfederacji

xD mówi to typek z natsu na avatarze XD

który nie ma kompletnie żadnych argumentów

Podałem Ci dwa, w czym problem? Zdecyduj się

jest dumny z bycia homofobem

Tak
@Hedginng: No właśnie i to jest ta wolność słowa według Konfederacji, czyli obrażajmy kogo chcemy poza kościołem bo on jest święty i go ruszać nie można, a jeśli jesteś żydem, muslimem, buddystą itd to #!$%@? ci w dupę i można pluć na twoją wiarę w Polsce.