Wpis z mikrobloga

Cześć, #wroclaw!

Mieszkam tu kilka tygodni i szukam miejsc, gdzie warto się wybrać lub skąd warto zamówić jakieś żarcie na dowóz (przez pyszne, uberka lub wolta... łotewa). Celem jest zamówić raz na tydzień lub pójść raz w tygodniu do nowego miejsca. Lokali jest sporo, ale chciałem wpierw spytać o Wasze zdanie. Rodzaj kuchni - obojętnie, bo jestem otwarty na wszystkie smaki.

Byłem już w lub zamawiałem już z:
- Panczo (burrito przecudne! <3)
- Zdrowa Krowa (naprawdę spoko burger)
- Pasibus (ok burger)
- Suszarnia (futomaki w panko z tatarem z łososia <3)
- El Gordito (ok burrito)
- Panda Ramen (najlepszy ramen jaki jadłem do tej pory)

A, i tak - Whiskey in the Jar jest na liście miejsc do odwiedzenia.
  • 8
@Rasgul: Soczewka, Woosabi, Woo Thai, Whiskey in the Jar ma świetne drinki, ale jedzenie u nich spadło ostatnio. Na steki Campo.

Przy okazji uważaj na UberEats. Czesto nie dostarczają jedzenia albo kierowca bierze tyle zleceń „po drodze”, że jedzenie dociera do Ciebie zimne godzinę po terminie. Dla przykładu - mieszkam niedaleko Pl. Orląt Lwowskich, zamawiałam coś z RainbowRoll (polecam!), kurier odebrał zamowienie i jechał po jeszcze jedno „po drodze” na Popowicach
@Darth_Gohan: Nie wiem, Szarpana Świnka z Panczo mega mi siadła po prostu. Z El Gordito zamówiłem Burrito de Pollo i Burrito Chilli Con Carne i były spoko, ale jakoś Panczo zrobiło na mnie większe wrażenie, a przy tym było trochę, nie wiem... inne, oryginalne. Btw. dzięki za taga! Będę obserwował.

@Lonate: Do tej pory na Uber Eats się nie przejechałem, chociaż jeśli można to raczej preferuję zamawiać przez Pyszne.

Dzięki