Wpis z mikrobloga

Pojawiają się wpisy że niekrórzy nie wybiorą się do roksy bo:

1) "Godzine temu miała #!$%@? w japie innego typa, FUUJ"
- Naturalna reakcja, sam z początku miałęm taką reakcję więc chodziłem rano żeby być pierwszym klientem.
Laska zaczyna o 10 więc się umawiam na 10 - w głowie pojawia się podświadmość że nikt wcześniej nie był, wiadomo że może oszukać ale cóż tego się nigdy nie dowiemy co robiła wcześniej.
Teraz pewne niespodziewane sytuacje sprawiły że nie mi to nie przeszkadza.

2) "Nie ma tego uczucia co z dziewczyną, seks z roksą jest mechaniczny itp. Wole być prawiczkiem niż tam się wybrać."
- Owszem seks, zbliżenia z dziewczyną są na wyższym poziomie niż to co z divą. Ale jak ktoś jest brzydki, przegrywam, żadna go nie chce itp to co ma zrobić? Do końca życia nie zamoczyć?
Nikogo nie namawiam na roksy, lepiej dać sobie z 6msc na znalezienie dziewczyny i zapomnieć o roksach. No ale jak to się nie uda to skoro nie znalazłeś dziewczyny w pół roku to myślisz że po roku, 2 latach znajdziesz? Twoja pewność, ego z każdym dniem będzie maleć i będziesz się użalał jaki to beznadziejny jesteś.

Trudno Ci uwierzyć ale niektóre divy są nazywane terapeutkami.

Ja w ten sposób przełamałem bariery, miałem opory by jakąkolwiek całować w kark, po szyi po jej ciele. Byłem przekonany że to jest zbyt intymne i diva może pomyśleć że się w niej zakochałem i każe mi wyjść.
Chodzenie na divy traktowałem jako naukę niż pójść i rypać godzine. Jak ją złapać, dotykać by to było pewne dotknięcie niż za mocne lub za lamus-watę. Google - sprawdzenie stref erogennych kobiet i potem praktyka. Wkładanie benka into dziurka by to nie było monotonne tylko z jakimiś emocjami, testowanie różnych innych pozycji niż na pieska czy jeźdźca itd.

Poznałem też nowe doznania których wcześniej nie znałem, kiedyś robiłem palcówe a laska nagle chwyta za moją dłoń po czym zaczyna mi lizać palce(btw bardzo przyjemne) o lizaniu rowa chyba nie muszę pisać. Jedna świeża małolata, zaczęła lekko podgryzać, wbijać pazury w tyłek czy w klate - krew się nie lała, były tylko ślady. Po czym chciała bym ciągnął ją za włosy, lekko podduszał, chciała ostre seksy niż delikatne (a z wyglądu spokojna, ułożona dziewczyna).
Wiecie można było uwolnić energie jaką w sobie trzymamy, poznać lepiej swoje ciało.

Na moich pierwszych wizytach czasami było troche drętwo, jak zmieniałem pozycje to za każdym razem coś takiego "no to teraz tak, może zmienimy pozycje?, możemy taką pozycje? itp". Teraz zakładanie gumy i rękami sobie ustawiam panne (niektóre pytają jak, ale to są zaczynające - ale na pewno ma większy przebieg a mimo to że sam sobie ją ustawiam to w głowie buduję się większa pewność siebie), wiadomo że czasami się powie a seksy są bardziej normalne niż mechaniczne.

Oczywiście to tylko moje zdanie, i nie będe namawiał na chodzenie na roksy.

Jeszcze na koniec, kojarzycie Codie z xes? Miała kiedyś ogłoszenie 300zl/h, byłem u niej na godzine.

#divyzwykopem #roksa
  • 13
Owszem seks, zbliżenia z dziewczyną są na wyższym poziomie niż to co z divą.


@Il_Capitano: Jak się chodzi na byle jakie tanie #!$%@? to tak jest, ale jak posypiesz siankiem to potrafią się postarać.
Jesteś samotny lub po prostu chcesz poruchać bez pajacowania, bajerowania i bez zobowiązań to idziesz na #!$%@?. Nie ma w tym filozofii, od tego one są. Nie można mówić że to zło, ani też że coś super.
"Godzine temu miała #!$%@? w japie innego typa, FUUJ"


@Il_Capitano: Pomyśl że laska miała 5 gościu przed tobą i każdemu obciągał, a teraz się z tobą liże. haha
To chyba pozostają tylko dziewice żyjące w czystości dla tych co się tak brzydzą.
No i jeszcze jak ruchasz w 2 albo 3, kolejarza to co brzydzisz się ? Nie po prostu ruchasz po kimś
@Il_Capitano: Nie wiem po co to... Nie chcą niech nie chodzą ku4wa...Inni będą mieć łatwiej sie dodzwonić.
Według mnie wpis zbędny, nie wiem co masz na celu zachęcenie do chodzenia na rokse czy stawanie w obronie tych panienek.
Ktoś nie ma szans na panne a nie chce divy to niech siedzi z łapą w majtach proste.
@adversarius:

ile już sarenek zaliczyłeś?

Chybo coś koło 30, mimo że pierszą panne zaliczyłem w 2014 - (ja 20lvl ona 29 - to do dzisiaj ona była najładniejszą - śmiem twierdzić że dzisiaj tak by spokojnie wzięła 1k, wtedy 350), to miałem przerwy od roks, teraz z 1.5 roku a wcześniej ze 2lata.

Jaki wiek z doświadczenia preferujesz


-To się zmienia, jako że 27lvl to wolę młodsze. Najlepiej jak jest młoda
@penimi: Dzwonie, jak za drugim razem nie odbierze to sms - nie każda odpisze. Ale jak odpisze to zauwazylem ze wtedy atmosfera na spotkaniu jest lepsza.

Jak sie boisz to wybierasz divy z innego miasta i trenujesz rozmowe - wiesz ze i tak nie pojdziesz to jak panikujesz to sie rozlaczac i tel do nastepnej( ͡° ͜ʖ ͡°)