Wpis z mikrobloga

Koleżanka wynajmuje pokój w mieszkaniu wraz z czterema innymi osobami. Od jakieś czasu czuła że coś okropnie śmierdzi, ale nie mogła zlokalizować skąd. Po jakimś czasie zorientowała się że dawno nie widziała jednego chłopaka który też wynajmował jeden z pokoi, a to mniej więcej z tamtąd wychodził smród. Z góry założyła najgorsze, dlatego też zadzwoniła do właściciela z donosem. Właściciel potraktował sprawę poważnie, przyjechał i wspólnie weszli do pokoju tego chłopaka. A to jest to co zastali w pokoju… Tak, to żółte to siuski. Chłop miał łazienkę naprzeciwko swojego pokoju. #warszawa #wynajem #wspollokatorzy ##!$%@?
Pobierz seekerx1 - Koleżanka wynajmuje pokój w mieszkaniu wraz z czterema innymi osobami. Od ...
źródło: comment_1629476759FkgKvy8pTRsKfxLnBWppJs.jpg
  • 423
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@seekerx1: spoko, u nas był podobny typ, ale on jeszcze wychodził czasami do nas jak my mieliśmy imprezę w mieszkaniu. Chłop nie wiem co miał w głowie. Jak się cieszyliśmy kiedy się wyprowadził. Nie wiedzieliśmy że po nim do 10m pokoju wprowadzi się pato parka która codziennie darła ryja, jeszcze bardziej #!$%@?ła, a w dodatku w pewnym momencie robiła grandy niszcząc meble i rozjebując ścianę regipsową. Policja też oczywiście była, ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grolsch94: jest białego dużo chyba tam, to może być jakiś Zatecky albo Namysłów może? Chociaż kolorem mi Zatecky bardziej pasuje, bo oni mają taki ciemniejszy zimny zielony.

Może typ miał jeden dzień trochę lepszy stwierdził że sobie wypije czeskie, zje smażony na parapecie ser i wybrał Zatecky.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okurczaki: w poprzednim mieszkaniu jak jeszcze studiowałem też był taki typ co nie wychodził ciągle, #!$%@?ło od niego i raz też mieliśmy że nie wiedzieliśmy czy tam umarł, bo #!$%@?ło z pokoju, a typ też miał po prostu #!$%@? śmieci wszędzie. Jakby nie interesuje cię co robi typ obok w pokoju tak długo jak nie hałasuje ani nie #!$%@? właśnie.