Wpis z mikrobloga

Ja bym się wstrzymał ze sraniem na rocznicę, było przecież powiedziane w streamie że więcej będzie ujawnione przed samą rocznicą, zresztą narzekać mogą Ci którzy grę utrzymują, f2p jak kiedyś było wyjaśnione mają zamknąć mordę i dziękować, może Ganyu z C6 mieli podarować?
#genshinimpact
  • 3
  • Odpowiedz
@Pie_Man: Może dadzą coś więcej a może i nie dadzą już nic tak czy siak nikt nie spodziewał się chyba c6 postaci 20-30 wishy było by ok ale jak ale jak lantern rite miał lepsze nagrody to coś tu jest nie tak
I według twojego rozumowania to tylko ludzie którzy wydają hajs mają prawo narzekać wiec to robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Benc224: co z nagrodami to się zobaczy, ja sam nie mam zbyt dużych oczekiwań, co dadzą to dadzą. Co do narzekania i f2p, każdy może ponarzekać, ale są granice. Mihoyo za bardzo rozpieściło graczy, jest soft pity i hard pity, 50% szans na postać, gwarantowaną po przegranej, tani welkin, eventy z nagrodami, teraz dali to drzewko w Inazumie co daje dużo nagród.
  • Odpowiedz
@Pie_Man: Po tym jakie oni ostatnio fikołki odwalają to jestem złej myśli ale zobaczymy po prostu sądzę że danie ludziom tylko 10 wishy za wspieranie tej gry przez rok to jak by ktoś ci napluł na twarz.
  • Odpowiedz