Wpis z mikrobloga

Wykopki, jesteście #!$%@? niemożliwi xDD

Nie dalej jak wczoraj każdy miał beke z wpłacających na oszusta #bezdomnyrekin. Tego samego dnia typ z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/59876269/kolezanka-wynajmuje-pokoj-w-mieszkaniu-wraz-z-czte/ dostaje ponad 3,5k plusów za wrzucenie rzekomo zdjęcia od koleżanki. Bez żadnego dowodu, wystarczyło wam jedno zdjęcie. Jak mu napisałem, zeby wysłał drugie zdjecie, jeśli to nie fejk, to zlał temat.

Wam sie #!$%@? wciśnie wszystko co się da, a wy to zjecie, łykniecie i wysracie.
#wykop #bekazwas
PodniebnyMurzyn - Wykopki, jesteście #!$%@? niemożliwi xDD 

Nie dalej jak wczoraj ...

źródło: comment_1629532395wvyaFfui3cc0HEqE0llfIi.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: trochę błędne porównanie. Tamto było szkodliwe, bo wyłudzał gościu kasę. A to jest bekowe. Przewijałem komentarze i widziałem, że to jakieś stare zdjęcie, ale i tak plusnalem, bo robi wrażenie xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@PodniebnyMurzyn: i co z tego? Mamy przeprowadzać śledztwo, żeby mieć pewność że zdjęcie obrzydliwego pokoju jest autorstwa opa i dopiero zapłacić plusem? Widzę obrzydliwy pokój, wiarygodną historię - dałem plusa. Świat się tobie zawalił bo ktoś dostał być może niezasłużone plusy a nie ty? NIEZASŁUŻONE PLUSY XD wykop poważna sprawa xd
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Wykopki do debile, jak przy wpisie tego rekina napisałem ze są gorsi od starych kobiet kupujących garnki za 10k. To mnie jeden opluł ze jego pieniądze jego sprawa, na wykopie powinna być kampania informacyjna jak dla starszych ludzi „nie daj się okraść”
  • Odpowiedz