Wpis z mikrobloga

Piszę ten wpis jeszcze raz bo moderacja uznała go za niewygodny i usunęła mi go z gorących bez podania przyczyny.

Większość z was wie już, że różowe testują swoich przyszłych partnerów tzw. "shit-testami" oceniają w ten sposób świadomie lub nieświadomie i robi to większość kobiet.
Ostatnio przeglądając tiktoka zauważyłem kobiete, która specjalizuje się w tej dziedzinie "testowania" niebieskich (w załączniku przykład)
Co myślicie? Czy to jest u was akceptowalne? Jak dla mnie to taka kobieta jest skreślona już na zawsze. Bawi się drugą osobą, tak bez empatii nie zważając na czyjeś uczucia nie wspominając już o nie szanowaniu czasu drugiej osoby.
Co zrobilibyście gdyby dziewczyna odwołała wam randkę 1h przed spotkaniem?

#tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #shittesty
FajnyTypek - Piszę ten wpis jeszcze raz bo moderacja uznała go za niewygodny i usunęł...
  • 60
@FajnyTypek: te testy to jest w ogole hit. Jak ka dużo rzeczy zrozumiałem od czasu jak czasem was #!$%@? czytam to jest niesamowite. A najlepsze jest to ze w kazdym przypadku sie to bardziej lub mniej sprawdza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FajnyTypek: Szczerze mówiąc to mam gromko #!$%@? w cudzą matematykę dotyczącą mojej osobowości. Jak różowa ma zamiar mnie testować prosz bardzo, przynajmniej będę wiedział, że nie trafię na samicę alfa która będzie stale sprawiać, że moje życie będzie ponure depresyjne i bez prawa do własnego zdania.
@FajnyTypek: te teksty o shit testach i byciu samicach alfa to bujda na resorach. Tu nie chodzi o znalezienie bardziej dominującego/uległego partnera, tylko o znalezienie kogoś, kto ma na tyle niskie poczucie własnej wartości, że nie ma do siebie żadnego szacunku. Wtedy taka osoba zgodzi się na dosłownie wszystko, co druga strona (w tym przypadku kobieta), mu każe. To otwiera drogę do niewierności, przemocy psychicznej i fizycznej, i innych patologicznych zachowań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FajnyTypek: to zależy. czasem #!$%@? się różny szajs żeby zaruchać, co obejmuje między innymi przełykanie gorzkiej pigułki typu odwołana randka. ale często bywa tak, że nie warto.
poza tym jak laska ma się spotkać z Oskarem Deweloperskim o wzroście 2 m i wystającą żuchwą to na pewno nie odwoła randki w ramach shit testu. o nie.