Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!

Jak Wam mija poniedziałek?

Nam świetnie, ponieważ możemy ogłosić rzecz na którą czekaliśmy od dłuższego czasu.
Jest to #konkurs "burza z nagrodami", w którym do wygrania jest głośnik JBL, aparat Instax oraz bon do sklepu Empik.
Wszystko o konkursie przeczytacie tutaj: https://www.hejto.pl/konkurs/burza-z-nagrodami
Dodatkowo, opublikowaliśmy sporą aktualizację na portalu. Wnosi ona wiele nowości oraz usprawnień, a konkretnie:

⚡ Osiągnięcia - od tej pory zostaniesz doceniony za pisanie postów, komentarzy i inne poczynania na portalu. Sprawdź, co udało ci się już zdobyć!
⚡ Konkursy - każdy użytkownik będzie mógł wziąć udział w cyklicznym #rozdajo na portalu. Rozpoczynamy konkursem z cennymi nagrodami, o tym przeczytasz więcej na hejto.
⚡ API - otwieramy dostęp do panelu deweloperskiego i dajemy wam możliwość tworzenia własnych aplikacji z użyciem API Hejto! Jeśli coś stworzysz, nie zapomnij się pochwalić!
⚡ Zmiany wizualne
⚡ Poprawki błędów, które zgłaszali użytkownicy

Zajrzyj na #hejto już teraz, a kolejne wyczekiwane nowości już niedługo!
hejto_pl - Czołem Mirki i Mirabelki!

Jak Wam mija poniedziałek? 

Nam świetnie, ...

źródło: comment_1629739898NzzMpOkLF5CHm5BUdxkFZj.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@hejto_pl: Polecam wszystkim hejto, stopniowo emigruję z wypoka, i tym którzy są zmęczeni toksycznością, i kłótliwością niektórych osób również polecam. Wiem o co najmniej 3 osobach które też przeszły, więc... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hejto_pl ciekawe to hajto, ale na tel wydaje się takie... klaustrofobiczne kiedy je przeglądam, jakby wynająć pokój 1,5x1,5 i zrobić w nim kuchnię, łazienkę i jeszcze nasrać na środku. Nie wiem, może tylko mi się tak wydaje, ale trochę mnie to jeszcze powstrzymuje przed założeniem u was konta xD
  • Odpowiedz