Wpis z mikrobloga

#vr #oculusquest2 #oculus #gry #pcmasterrace #konsole
Oculus quest 2 jest już ponownie dostępny na stronie oculusa, można kupić za 349 EUR gdzie na morele czy alledrogo chodzą powyżej 2k PLN (i to jeszcze starszy wariant 64gb - teraz za taką cenę jest 126gb)
Dostawa do pl darmowa.
Polecam kupić bezpośrednio od oculusa tylko najlepiej mieć kartę walutowa lub np revolut żeby zapłacić mniej za przewalutowanie na złotówki ( i tak nie wyjdzie +600 zł jak w polskich sklepach chyba że ktoś ma bardzo niekorzystne warunki w banku - polecam dokładnie sprawdzić jak ktoś nie podróżuje)
  • 23
@ReevoX: nie jest poprawiona w żaden sposób z tego co mi wiadomo poza dodaniem nakładki silikonowej na gąbkę i powiększeniem pojemności)
jest to starszy wariant gdyż 64 gb nie jest juz sprzedawany na stronie oculusa i generalnie chyba nie będzie już produkowany (zamiast tego bedzie 128gb)
Ktoś tez ma zamówienie ciagle w przetwarzaniu? Nie pobierają hajsu z revoluta… narazie tylko próbuje autoryzować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Liro: tak samo jak w amazonie, pobierają hajs gdy będzie gotowe do wysyłki i będzie oczekiwać na kuriera do tego momentu jest przetwarzanie.
Jak masz nieudane próby autoryzacji to trza sprawdzić bo to nie wiem, u mnie była tylko jedna.
Ja też zamówiłem i mam przetwarzanie, trzeba cierpliwie czekać