Wpis z mikrobloga

@bart606: Ja osobiście swoje dzieciństwo i troszkę później przesiedziałem przy MUOnline ale kolejny raz resów mi się nie chce wbijać. Płacić też nie mam ochoty miesięcznego abonentu, ale te bez abonamentu są najczęściej p2w .... typu aion.
@Caishen: ja nawet nie chce mówić przy jakim syfie ja siedziałem, ale przyjemnie mi się w to grało. Teraz to tylko BF3 a chęć mam na Guild Wars 2, ale boję się nawet kupować, bo jeszcze mi się za szybko znudzi.
@bart606: Rozumiem jakby GW2 kosztowało 40 zł jak BF. Mógłbym się poświęcić i kupić, ale nie 100 polskich złocistych :P

W BF3 też musisz expić na itemy :P Ale brakuje mi tego porozumiewania się z innymi graczami. Z tymi od MU siedziałem na TS i było naprawdę kozacko, a teraz już nie mam takiej ekipy.

Pochwal się w co Ci się tak przyjemnie grało, tylko nie mów, że Tibia :P
@Caishen: za GW2 jeszcze 50 bym dał.

No i to jest spoko, że w BF się dostaje nowe rzeczy wraz z levelami, a nawet jak się wbije najwyższy, to ciągle można skilla ćwiczyć.


Nigdzie nie mogę tego znaleźć, że też można kilkadziesiąt wrogów naraz zebrać i ich utłuc zamiast tego nudnego targetowania.