Wpis z mikrobloga

Vanitas no Carte dostarcza mi wszystkiego czego potrzebuję.

Niesamowicie podoba mi się, że w serii typu shounen tak po prostu jest wpleciony romans, który nie jest bez sensu, ani zapominany a ROZWIJANY.
Serio, nigdy nie spotkałam się z taką serią, gdzie jednym z wątków jest romans i nie jest on spłycony czy niedomówiony.
Autorka nie boi się pocałunków, pewnych słów czy lekkich scen ero.

Dwie osoby, które znam i oglądają serie uznały, że sceny erotyczne wywołują u nich cringe, ale według mnie naprawdę jest to okey przedstawione.
No słuchajcie, kto by nie poczuł dreszczyku podniecenia, gdy dziewczyna, którą kochasz przysysa się do Twojej szyi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale tak serio.. wystarczy się choć odrobinę wczuć w postacie, żeby ogarnąć, że reakcje przedstawione na ekranie są naturalne.

Ogląda się to o wiele lepiej niż nie jeden romans, gdzie nawet przez 24 odcinki relacja pary nie rusza za bardzo do przodu i boją się mówić sobie o swoich uczuciach ¯\_(ツ)_/¯.
#vanitas #vanitasnocarte #manga #animeart #animedyskusja #anime #jeanne
Pobierz Betiniak - Vanitas no Carte dostarcza mi wszystkiego czego potrzebuję.

Niesamowici...
źródło: comment_1630080337hkSTOYAZJm4FK2mrx3xL2S.jpg
  • 13
@Betiniak: Zastanawiam się właśnie nad obejrzeniem tego, ale poczekam póki co aż pierwszy sezon skończą. Drugi sezon jest już zapowiedziany, więc mam nadzieje że pierwszego nie zakończą jakimś cliffhangerem.