Wpis z mikrobloga

Rzuciło się na mnie stado białorycerzyków i wyrzucono mnie z pewnego discorda po tym gdy napisałem, że wolałbym mieć w przyszłości dziewczynę, która miała mało partnerów seksualnych (lub zero) od tej, która była przebolcowana przez ciul wie ilu. Od razu doszło do zwarcia w mózgach i rzucono się na mnie z pianą z pyska.

Straszne jak pranie mózgu od małego w kierunku "Dziewczynka-Polka-Witaminka jest najważniejsza! Zawsze ma rację! To skarb narodowy! Zawsze ustępuj, pomagaj i jak cię bije to się nie broń!" sprało mózgi mężczyznom w tym narodzie. Ten kraj nie ma przyszłości.

#przegryw #zalesie #p0lki
Pobierz Patrykzlasu - Rzuciło się na mnie stado białorycerzyków i wyrzucono mnie z pewnego di...
źródło: comment_1630083173Qe53e7RfqV6egQjYsCj93C.jpg
  • 6
@Patryk_z_lasu:
Patryk,
doskonale wiesz, że to tylko półprawda. Nikt cie nie wyrzucił za poglądy per se, bo te ludzie mają różne, ale za to, że przedstawiasz je z sporą dozą nienawiści wobec bezosobowego bytu "kobiety".
Generalizowanie nigdy nie prowadzi do obiektywnych i uczciwych wniosków, a ty takie generalizowanie uprawiasz aż nadto.
Rzeczowa i kulturalna dyskusja nigdy nie porwadzi do wyzwisk i inwektyw. Gdybyś jeszcze miał rzeczowe i merytoryczne dowody na to,