Wpis z mikrobloga

@Zielonkanazawsze99: kierowales się fundamentami kupując GME? Co? Parsklem aż mnie pół dzielnicy usłyszało. Sklep z fizycznymi grami ma jakieś fundamenty? Znasz kogoś kto kupuje płyty z grami? Ja od x360 nie kupiłem nic fizycznego. AMC również nie ma fundamentów z ich jebitnym długiej i oba stocki są zajebiste do day trading ale pisać o fundamentach lol
@Szeroki_Mentzen: GME było pierwsze i miało większy skok. Żadne nie będzie kosztować tych magicznych 800k za akcje po mitycznym squeeze ale trochę będzie się dało zarobić jak masz kilka tysięcy akcji w portfelu.
@Szeroki_Mentzen: WSB to straszne gówno i sugerowanie się postami tam powoduje jedynie naganianie na wykopie, bo może squeeze będzie i Mirko trzymające 3 akcje zostaną miliarderami. Tylko jakoś nikt nie mówi o tym, że przy cenach o jakich piszą zabraknie gotówki na świecie, bo małpy zgarną więcej dolarów niż jest w obrocie na całym świecie xD
@Szeroki_Mentzen: ja codziennie kupuję rano i sprzedaje wieczorem albo dzień później i tak dzień w dzień. 1.2 miliona tylko w ostatnim tygodniu wpadło, ale trochę na ten ten mityczny squeeze zostawię, może zostaje miliarderem.