Wpis z mikrobloga

Już drugą godzinę czekam na tą bombę o której wspominał dzwonek. Co niektórzy już spekulują, że to może być transfer Aubameyanga do Barcy, który pogrążyłby klub do dołu tabeli, bo nieukrywajmy Gabończyk pod nowym menadżerem w taktyce, która stwarza napastnikom szanse i ich nie izoluje znowu zacznie strzelać. Gerrard Romero czyli Tier 3 dla Barcy mówił, że szukają 9-stki i Barca rozmawia z napastnikiem powyżej 30-stki.
#arsenal
Pobierz
źródło: comment_1630361966GB7yt8P7h3t6CLGoj4lZy3.jpg
  • 10
@Pustulka: bardzo mi się podoba kolego to jak w klubie w którym duża część piłkarzy opiera się na swojej dynamice trenerem jest gość ślepo zapatrzony w grę opartą o posiadanie piłki. Z takimi sprinterami jakich ma Arsenal to nawet Tony Pullis by to top 6 zrobił każąc walić na oślep do przodu.
@Pustulka: To już byłby totalny sabotaż. Oddawanie Aubameyanga za grosze to najgorsze co parodyści z zarządu mogliby zrobić.
Czytałem, że proponują za Obame ok. 30 mln lub też mniej.
Za taką cene nie da rady wyciągnać nawet pół napastnika o zbliżonym poziomie do Aubameyanga (Mimo ze ostatnio mocno spuścił z tonu).
@Hypeman: Wengerball też się opierał na posiadaniu piłki tylko, że piłkarze mieli mniej sztywne instrukcje, grali na jeden kontakt z pierwszej piłki przez środek, Arsene zezwalał na kreatywność i indywidualny geniusz, ba nawet zachęcał do tego. Swego czasu też Arsenal był drugim najlepiej kontrującym zespołem w Europie po Realu Mourinho, a rywale nie nakładali pressingu tak często jak teraz, bo to zupełnie nic nie dawało, techniczny środek pola łatwo z niego
@Pustulka: A ta bomba to nie miała dotyczyć Edu? Pasowałoby, akurat ostatni dzień fatalnego okienka, więc najwyższy czas się go pozbyć (nie tylko jego). Poza tym gdzieś ostatnio przewijało się nazwisko Overmarsa, chyba Ty o nim pisałeś.