Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#xbox
Pytanie do znawców tematu #pytaniedoeksperta
Chce kupić konsole z napędem co by se w stare gry łupać (nie koniecznie z game pass)
Pytanie czekać do grudnia i jakiś Black friday na przecenę serie x (co teraz za 2,5k chodzi) czy kupić używkę Xbox one s 1tb z napędem (chodzi w granicach 750 zł)

Co radzicie?
  • 12
@MrTukan: na black friday to będzie co najwyżej wysyp oszustów i płacz. PS5 i XSX praktycznie w sklepach nie ma więc na cholerę ktoś ma robić promocje, skoro nawet z przebitkami po kilkaset złotych schodzą na pniu? :> :)

Tylko XSS na luzaku z półki w markecie kupisz. Ba nawet jak masz farta to za 1100. A tak to po normalnej cenie proponowanej przez MS wszędzie (1345 chyba).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrTukan: radze nie kupowac one s. Oczy mi krwawily jak odpalilem psychonauts na one po graniu kilka godzin na xsx.
@Griffith: nie będę widział różnicy, bo to konsola dla dzieciaka. Także 1st for me and 1st for him.

Dzięki wszystkim za pomoc w podjęciu decyzji.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrTukan: a ja mam one s i sobei chwale, zalezy czy jestes fanboyem jak koledzy wyzej i musisz miec najcudownijesza na swiecie grafike, zeby nacieszyc oczy, czy po prostu lubisz sobie pograc

@Miszcz_Joda: właśnie chce se pograć, a jak się spodoba to może kiedyś seria x wjeździe ;D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrTukan: ty moze nie bedziesz (albo cebulactwo bedzie ci tak wmawiac), ale mlody bedzie wiedzial, ze szajs kupiles

@Griffith: dostał od dziadków Lenovo legion z dedykowana 1650 także on już ma na czym grać. Ja będę zadowolony z takiego "szrotu" xD